Çinli Arabalar Güvenilir mi?

Çin kökenli bir araba alır mısınız?

• evet

Oy: 28 17.9%
  • hayır

Oy: 128 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    156

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
güvenlik yol ve sürücüler ilede alakalıdır .
güvenli sürüş güveni getirir.
200 yapıyo diye 200 le gidin bakalım hangi tank güvenli.
Doğanlara tempralara araba diye bindik neyin ahkamını kesiyoruz.
Buda bir hizmettir adam sana ucuza yapabiliyor ve önüne sunuyor.
Nedir çin düşmanlığı anlamadım kulaktan dolma düşmanlık besliyoruz bence .
En büyük problemlerimizden biri bu.
çin malı almıyorum almayıda düşünmüyorum.çin lileri de hiç sevmiyorum.neden mi DOGUTÜRKİSTAN da Uygurlara yaptıkları unutulur mu?Adamlar kimyasal silahları öyle arabayı duvara çarpmayla denemediler Uygur Halkı üzerinde denediler..
www.doguturkistan.com veya net www.hurgokbayrak.com gir bak senin çin li dostlarına..
işte bundan sevmiyorum..

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çin işi japon işi, hani bunun Türk işi ! Bizim neden bir arabamız yok . Olsa da biner miyiz ?

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelsin bi bakalım AB izin vermiş hadi hayırlısı tekrar gaz tenekeleri dewrine donuyoz:)

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bütün arabaların belli bir hızdan sonra güvenliği azalır.Ama Çin araçları bence her hızda güvensizdir.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cbturk' Alıntı:
arkadaslar bu testler 50 80 120 km hiz araliklarinda yapılır zaten bu hiz uzerinde hic bir arac tam emniyet saglayamayaz benim tavsiyem ne kadar elinizde zayıf guvenlikli bir arac da olsa eger siz isini bilen ciddi bir soforseniz ki bundan kastim kurallara uyan ve arabasını iyi taniyan en az hasar la donersiniz full alfabe dedigimiz abs ebd vs vs tarzi araclarlada cok buyuk kazalar yapılabiliyor ( hatta bir bayan arkadasim aracında abs oldugu halde pompalma tabir edilen fren kullanıyordu ven ben bunu ona anlattigimda freni denedi ve cok korktu yani once suruculer olarak bizler iyi tanicaz araclari sonradan bu testlerin pasif guvenlik elemanlarina kendimizi emanet edelim saygilar yoksa cin iran turk alaman farketmez 130 la neyi duvara vursanız ayaklarinizi kirik bilin saygilar
+:good: benim yakın bi arkadaşım,yağmur ve kar yağdığı zaman vectra b nin TC (çekiş kontrol) tuçuna basarak iptal ediyordu.napıyosun dedim TC yi devreye sokuyorum dedi.onun iptal tuşu olduğunu söyledim şaşırdı.
Arkadaşlar crash testini gördüğümüz Çin malı aracın kasası opel frontera ile aynıdır.çin malları karşısında ezilen avrupa ekonomisinin ve dev otomobil fabrikalarının baskıları ile crash testleri bilinçli olarak kötü gösterilerek tüketiciyi yanıltma yöntemine gidilmiş diye okumuştum.frontera kasası Çin de zayıf üretildi diyebilirler,ona bişey diyemem.
bmw yakın zamanda Çinde 5 serisi üretimine başlıyor.Bilgilerinize.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben alırım..Mahalle arasında 20 km hızla çeşmenin duvarına çarptıktan sonra başını kapı direğine vurarak beyin kanamasından rahmetli olan birini biliyorum ben..Bindiğim corsanında çok çok güvenli bir araç olduğunu düşünmüyorum..