Çıkma Mazot pompası yada iyi bir tamirci gerekiyor!

yukselkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

O sorun bu arıza derken problem de nihai sonuç olarak mazot pompasında karar kılındı.

Istanbulda bu tamiri iyi ve ucuza yapan birini bilen tanıyan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çalışan çıkma mazot pompası da olabilir..

Teşekkürler
Yuksel

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikitellide maslakta çıkmacılara bak. netten ara telefonları falan var. gitmeden pazarlık et ve aldığın çıkmacıya yakın bir tamircide taktır ki problem olursa yardım istersin...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkitelli de ATatürk sanayi sitesine git muhakkak bulursun mazot pompasını Aksaray dada varmış çıkmacı ama orayı bilmiyorum ama ikitelli de büyük ihtimalle vardır güzel pazarlıkla alınır...

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en garantı ankara ostime git..ciddi bir sorun cunku bu..ankara ostim guven oto..
onlar direk orda taktirir kontrollerini yaparsin cıkar gelirsin..ha ne olur 150 lira mazot yakmıs olursun ama kesin ve kesin derdin halledilir.

yukselkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda buldum bir usta bugün halledicek.gelişmeleri paylaşacağım.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en garantı ankara ostime git..ciddi bir sorun cunku bu..ankara ostim guven oto..
onlar direk orda taktirir kontrollerini yaparsin cıkar gelirsin..ha ne olur 150 lira mazot yakmıs olursun ama kesin ve kesin derdin halledilir.

Ümit kardeş ne yaptın yaa:) Ankara ya gidilirmi İstanbulda ustamı yok. Hem bizim corsalar Ankara istanbul 90 tl ye gider gelir:) Ama genede o yol tepilmez:) Yüksel gelişmeleri bildir. Geçmiş olsun...Aldığın parçaları yaptığın işleri ve ücreti yazki fikir versin bizlere:)

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit kardeş ne yaptın yaa:) Ankara ya gidilirmi İstanbulda ustamı yok. Hem bizim corsalar Ankara istanbul 90 tl ye gider gelir:) Ama genede o yol tepilmez:) Yüksel gelişmeleri bildir. Geçmiş olsun...Aldığın parçaları yaptığın işleri ve ücreti yazki fikir versin bizlere:)

zafer abi ben öyle yaptiğim için öyle bi tavsiye vermek istedim :D
ben zonguldak ankara ıkı gun ıcınde ıkı kere gidip gelmiştim arıza yüzünden:)hoş benim biraz da amacım gezmekti ya olsun :D

yukselkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Mehmet Bey,
geçen hafta konu için size gelmiştim ama eski yerinizden taşınmışsınız.Gelmiş bulundum diye önce Yıldırım Ustayla konuştum,O da işleri büyütüyor,karşıdaki köşede kalan dükkanı tutmuş taşınma telaşı vardı ve başı kalabalıktı ısrar etmedim.
Kısaca araç 3000deviri geçmiyor,3000 devirden sonra beyaz duman atıyordu.arıza kodu ise 0500 hız sensörü!!! 3-4 yere sordum sensörler yada yakıt pompası olarak teşhis koyuldu.Sonunda tanıdık bir arkadaşa teslim ettim,olabilecek her yeri kontrol ettik ,sensorler-turbo,EGR (ki iptal ettirmiştim mekanik olarak ama %75 i çalışıyor görülüyordu ve devamlı arıza veriyordu)sonuçta pompayı söktürüp tavsiyeler üzerine bir ustaya(işin sonucuna göre adını ya tavsiye edeceğim yada etmeyeceğim)götürdük inceledi hasarı tespit etti.Bugün parçaları değiştirip teslim edecekti bizim ustaya..Umarım bu akşam geç saatlerde marşa basıcaz.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
O pompayı onarabilen çok merkez yok istanbulda..

Hesap kabarık çıkmaz inş.