CID Ekran ve Klima Paneli ?

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Cümleten selamın aleyküm,
Dostlar şöyle bir durumla karşı karşıyayım.
Geçenlerde konuştuğumuz üzere yurt dışından CID ekran ve CD70 almıştım. Gelen parçalara göre klima panelini değiştirmek istiyorum ancak benim klima panelim manuel. Yeni ekranı ve cd70 taktıktan sonra klima panelini dijital olandan alsam ekrandan kontrol edebilir miyim ? yoksa yine manuel mi almak gerekiyor ?

Not: Klima panelinde herhangi bir arıza yok, yalnızca gelecek olan teyp ve ızgara takımı gri olduğu için onu da gri alıp tek görünüm elde etmek istiyorum.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cümleten selamın aleyküm,
Dostlar şöyle bir durumla karşı karşıyayım.
Geçenlerde konuştuğumuz üzere yurt dışından CID ekran ve CD70 almıştım. Gelen parçalara göre klima panelini değiştirmek istiyorum ancak benim klima panelim manuel. Yeni ekranı ve cd70 taktıktan sonra klima panelini dijital olandan alsam ekrandan kontrol edebilir miyim ? yoksa yine manuel mi almak gerekiyor ?

Not: Klima panelinde herhangi bir arıza yok, yalnızca gelecek olan teyp ve ızgara takımı gri olduğu için onu da gri alıp tek görünüm elde etmek istiyorum.
Otomatik klima paneli alınsa bile iç sıcaklık sensörü gibi parçalar eksik bu parçaların tesisatı montajı kodlaması derken çokça uğraş ve masraf edeceğinizi düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: emre_unal ve Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benim klima iklimlendirmeli kompresör bile farklı 😂 üstad takabilirsin aslında ama tabi yan parçalar da isteyebilir

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
o zaman hiç gerek yok ben manuelden devam edeyim :) cid ekran için bile montajından korkarken bir de o kadar sensör , kodlama falan ... :D
manuelden devam :)

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay