Chip tuning&yakit problemi

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bu durumu combocuların başlığada açsanıza. combolarda var bi prob gibi. fabrika verileriniz kaç sizin...

erkan_iron

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
ş.i:6,1 s.d: 4,5 fabrika verileri sevise sordum bu duruma normal diyo bi problemin olmadıgından bahsediyo cözemedim ???

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç gerçekten chiptuningten diyecem ama o kadar farketmez hem erkan arkadasımızın aracıda o civarda kilometre gidiyormus aklıma sadece kullanım farkı gelıyor cok dur kalkmı yapılıyor yada aracta yuksek devirdemi vites degisiyor yinede bu kadar bariz fark etmemesi lazım.

WaLe006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep shellden alıyordum fakat motorun sesi sürekli aynıydı birkackez bp ve opetten aldım sanırım bp daha iyi motor sesi azalıyor dizelde istasyon cook önemli artık bp den alıyorum zorda kalırsam opet ama shellden uzagım hemen motor sesi degişiyor tortor tor

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz birde km kontrolü yapsanıza. otobanlarda var 000+ diye başlar o sırada günlük km yi sıfırlayın. 5km işaretine gelince km nizi kontrol edin. belki km göstergeniz yavaş ilerliyor. yoksa çok fazla bu tüketim...
Mehmet Gazihan a da gösterin bence...
doktor anlar onu...

Son düzenleme:

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz birde km kontrolü yapsanıza. otobanlarda var 000+ diye başlar o sırada günlük km yi sıfırlayın. 5km işaretine gelince km nizi kontrol edin. belki km göstergeniz yavaş ilerliyor. yoksa çok fazla bu tüketim...
Mehmet Gazihan a da gösterin bence...
doktor anlar onu...

:good: katılıyorum...bende hiç km kontrolü yapmamıştım bende bi denesem iyi olacak gibi...gerçi bende sorun yok...benim fazla yakması oturduğum semtin dağ eteklrinde olmasından diye düşünüyorum sürekli rampa çıkıyorum ama yine de kontrol etmekte fayda var tabi ;) elbet bu meletlerin dilinden en iyi Dr. anlar tabi...