Chip tuning&yakit problemi

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chipi yaptırdığın yere bi götür bi daha dynometre sokup baksınlar bazı üçkağıtçılar dyno da oynuyorlar heryerde yaptırmayın bu chip olayını ...Cihan kardeşim katkı depoya atılan bir sıvı würth marka Alman malı depo temizleme katkılar var istersen bi dene ama araç 23 bin de demişsin yani katkıyı kullandıracak bi km yapmamışsın ama denemekte fayda var tabi ... sanırım sorun beyindeki yazılımdan kaynaklanıyor :S

34fg0615

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cihantuning.com
chipi yaptırdığın yere bi götür bi daha dynometre sokup baksınlar bazı üçkağıtçılar dyno da oynuyorlar heryerde yaptırmayın bu chip olayını ...Cihan kardeşim katkı depoya atılan bir sıvı würth marka Alman malı depo temizleme katkılar var istersen bi dene ama araç 23 bin de demişsin yani katkıyı kullandıracak bi km yapmamışsın ama denemekte fayda var tabi ... sanırım sorun beyindeki yazılımdan kaynaklanıyor :S

tmm kardeş götürüp bi test yaptırıyım dyno nerde ölçtürebilirim
en yakın adres yada isim tel varsa şimdiden teşekkür ederim

34fg0615

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cihantuning.com
yok sanmıyorum
araç 46 lt mazot alıyor sanki standart mış gibi 110 tl tutuyo

ozankorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence istasyondaki pompacıdan kaynaklanıyor pompacıya sordum dediki abi benden al başkasından alma dedi bende ondan alıyorum aynı istasyondaki başka pompacıdan daha fazla gidiyor bence pompacıları dene hangisinde fazla gidiyorsa o pompacıdan al

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence istasyondaki pompacıdan kaynaklanıyor pompacıya sordum dediki abi benden al başkasından alma dedi bende ondan alıyorum aynı istasyondaki başka pompacıdan daha fazla gidiyor bence pompacıları dene hangisinde fazla gidiyorsa o pompacıdan al
ne dıyosun abı sen pompacı dan ne farkedıcek :)

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde 1.3 ile 550-600km görüyoruz bence 600 iyi bile o pop.ya

34fg0615

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cihantuning.com
abi istasyon dan değişir ama pompacı farketmez bence

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal katkı yakıtla kullanılan 40 litreye falan atılıyor işte 10 liraya satıyolar benzinliklerde..bende attım işe yarıyor diyolar diye.. yoksa bişeye yaradığını düşünmüyorum :D