Cep Telefonlarımız

Telefonunuzun Sıfır Fiyatı

• 0 - 99 TL Aralığında

Oy: 4 2.3%
  • 100 - 199 TL Aralığında

Oy: 13 7.6%
  • 200 - 299 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 300 - 399 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 400 - 499 TL Aralığında

Oy: 24 14.0%
  • 500 - 999 TL Aralığında

Oy: 55 32.2%
  • 1000 TL ve Üstü

Oy: 33 19.3%

• Kullanılan toplam oy
    171

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokia 5800 xm
519 tl ye almıştım.

bundan öncekiler
ericson t10 (çalındı)
ericson A1018 (bozuldu)
panasonic G520
nokia 3310
nokia 1100
nokia 1620 miydi neydi
nokia 3110c
ve sonunda aldığım en pahalı telefon nokia 5800 xm
teknolojiyi yakından takip etmeyi severim ama para vermeyi pek sevmem. parayı veriyosun 1 saat sonra yeni model çıkarıyo adamlar.yaklamak çok zor.o yüzden uzun araştırmalar sonunda bunu aldım. o da sırf navigasyon ve dokunmatik var diye. allah kısmet ederse bi sorun çıkmazsa bunu da uzun süre kullanırım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ama iste bazı insanlar böyle kontörü olmaz milyarlık telle gezerler bide su yolda yürürken telefonun hoparlöründen sarkı dinleyen gençlik yokmuu:D beni deli ediyo:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama iste bazı insanlar böyle kontörü olmaz milyarlık telle gezerler bide su yolda yürürken telefonun hoparlöründen sarkı dinleyen gençlik yokmuu:D beni deli ediyo:D
Bu tür görüntüler gerçekten çok komik oluyor, kimse kusura bakmasın ama bence tek kelimeyle görmemişlik :(.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi bu biraz kibar bi tabir olmadımı ben biraz daha ağırlaştırmak istiyorum :) Allahtan bu aralar böyle şeyler görmüyorum eskiden çok vardı..

Anlayana bu kadarı da yeter. Bu tür aletlerin kutusunda zaten kulaklığı oluyor, amaç müzik dinlemekse kulaklığın takılması gerekir, ama işin aslı hava atmaksa o zaman durum değişir :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Anketi açarken 1000 TL ve Üstü seçeneğini biraz laf olsun diye koymuştum. Ama görüyorum ki hatırı sayılır bir rakam var ortada. İlginç bir durum!

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür görüntüler gerçekten çok komik oluyor, kimse kusura bakmasın ama bence tek kelimeyle görmemişlik :(.
bıde o muzık dınlerken sesı cok acmıyorlarmı cıldırıyorum onların dınledıgı muzıklerı dınlemek zorundamıyım ya sırf bu yuzden toplu tasıma araclarına bınmeyı protesto edıyorum :)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kusura bakmayında bu 8800 siriccoya 2000 TL verene şaşarım.Hiç bi özelliği olmayan telefonun nesi para ediyor hiç anlamış değilim.
napıym n95 veya ı phone alıp fılm mı seredeyım yada onume gelenın resmını mı cekeyım :p

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

Aynen ya. Ne kadar saçma bi durum. :D Tak kulaklığını,daha rahat oluyor. Ben hiç bir zaman kulaklığımı yanımdan ayırmam. Seyyar Teyp diyorum ben öyle gezenlere. :D Tut kulağından istediğin yere götür. Arabanın bagajına koy bass niyetine. :p :D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ya. Ne kadar saçma bi durum. :D Tak kulaklığını,daha rahat oluyor. Ben hiç bir zaman kulaklığımı yanımdan ayırmam. Seyyar Teyp diyorum ben öyle gezenlere. :D Tut kulağından istediğin yere götür. Arabanın bagajına koy bass niyetine. :p :D
umarım kulaklıgın sesını sonuna kadar acmıyorsunuzdur :)