Cep Telefonlarımız

Telefonunuzun Sıfır Fiyatı

• 0 - 99 TL Aralığında

Oy: 4 2.3%
  • 100 - 199 TL Aralığında

Oy: 13 7.6%
  • 200 - 299 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 300 - 399 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 400 - 499 TL Aralığında

Oy: 24 14.0%
  • 500 - 999 TL Aralığında

Oy: 55 32.2%
  • 1000 TL ve Üstü

Oy: 33 19.3%

• Kullanılan toplam oy
    171

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Açıkçası şu devirde olup da hala ısrar ile 3310 gibi telefonlar kullananlar da bana hep tuhaf gelmiştir. Gidip de 2000 TL verin demiyorum ancak teknolojiyi takip etmemek de , aşırı etmek kadar kötü..

Emre bu konuda son derece haklısın ama telefonu sadece alo demek için kullananların da çok donanımlı bir telefon almaları paralarını sokağa atmak demektir. Mesela ben çoğunlukla alo der mesaj atarım, arasıra da radyo dinler fotoğraf çekerim o kadar :).

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Açıkçası şu devirde olup da hala ısrar ile 3310 gibi telefonlar kullananlar da bana hep tuhaf gelmiştir. Gidip de 2000 TL verin demiyorum ancak teknolojiyi takip etmemek de , aşırı etmek kadar kötü.

2001'de aldığım 3310 en az 5 kez yere düşmesine, denizlere dalıp çıkmasına rağmen hala annem tarafından kullanılıyor. Düşünün 9 yıl olmuş. Bir telefon için gayet uzun bir süre...

Gelelim konumuza, teknolojiyi takip etmemek elbette istenmeyendir. Ancak bu konuda da bence sizde tuhaflık var. Cep telefonları insanların ihtiyaçlarına göre şekilleniyorlar. Ve insanlar da ihtiyaçlarına göre alıyorlar. Bu durumda sadece konuşmak için kullanılacak bir telefonun diğer bütün özelliklerden mahrum olması bence hiç de tuhaf değil...

Son düzenleme:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirocco nun kapak sesınden vazgecemıyorum cat cut
Bende arte kullanıyorum hemen hemen kardeş sayılırlar gerçekten ses süper :) herşeyden önemlisi benim gbi 1 sene dolmadan tel değiştiren biri için (ya kendi düşür ya ben atarım :))gayet güzel bi telefon 1 seneyi geçti hala kullanıyorum zaten ilk 3 ay biyere koymaya kıyamıosun :D

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kusura bakmayında bu 8800 siriccoya 2000 TL verene şaşarım.Hiç bi özelliği olmayan telefonun nesi para ediyor hiç anlamış değilim.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kusura bakmayında bu 8800 siriccoya 2000 TL verene şaşarım.Hiç bi özelliği olmayan telefonun nesi para ediyor hiç anlamış değilim.
Evet fiyat olarak biraz fazla kabul ediyorum ama benim için ideal bi telefon.Son 2,5 sene içinde samsung dokunmatik ilk çıkan siyahlar vardıya bi ondan bi samsung u700 bide n95 kullandım ve bu telefonların hiç biri kendi kendine bozulmadı ya kırıldı ya ekranı patladı ama arte öyle değil ne yaparsan yap bişey olmuyor telefona yani kırılma diye bişey yok sınırları zorlamassak tabi yani öyle fırlatmayla düşmeyle bişey olmuyor en fazla çiziliyor siliyorsun geçiyor :) bu telefona bişey olmadığı sürece değiştirmeyi düşünmüyorum beni en iyi anlayan o :D kısacası başka bi telefonda alsam aynı fiyata gelicekti benim için :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Ericson GH 388 çelik kasa msj bile atıyordu sonra titreşimli panasonic G 520 aldım maviydi....şimdi 5800 var... :) ama GH 388 hala efsanedir benim gözümde

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ne telefon manyağı bir ülkeymişiz be... kimsede para yok herkes maaşına küfür ediyor, ay sonunu getiremiyor, kredi kartının asgarisini ödeyerek geçiniyor, LPG den ucuz bişey olsa diye dert yanıyor... ama buna rağmen milyarlık telefonları elinden düşürmüyor... sorsan o özellikleri en son ne zaman kullandın diye, sormaya gerek yokki... aslında hiç kullanmamış bile... amaç sadece hava... yazık çok yazık...

neyse... bu konu uzar gider,
telefonun sıfır fiyatı kaç lira sorusuna cevap verecek olursak, öncelikle kısa bir açıklama yapayım... okul bittikten sonra yurtdışına çalışmaya gittim, para biriktirdim epey, sonrasında Türkiye'ye dönüp askerliğimi tamamladım... ve biriktirdiğim 25 milyar civarı paranın 5 milyarını kendime harcıycam dedim... gezdim dolaştım yedim içtim... 900 TL si ile de N70 aldım 2005 yılında... 5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum... aldıktan sonra pişman olmadım değil ama, şimdiki aklım olsa şuanki sıfır fiyatı 300 tl yi geçmeyen bir telefon alırdım...

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samsung d 880 i çift hatlı 01.05.2008 den beri beraberiz aldatmadım daha :D şimdilik sesi yok