Cem YILMAZ'ın HOKKABAZI...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar siz Cem Yılmaz ve Savaş AY'ın hokkabaz kavgası için ne düşünüyorsunuz...Sizcede Cem YILMAZ meyve veren bir ağaçmı...Yoksa fikir hırsızımı....

Fikrimi söylemem gerekirse Türkiyede bu atasözüne noktası virgülüne uyan bir kişilik Cem YILMAZ..Malesef halen ülkemizde meyve veren birçok ağaç taşlanıyor...

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Reklamın iyisi kötüsü olmaz..

Reklam kokan hareketler gibi geldi bana.CY nin kalitesi tartışılmaz.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cem Yılmaz'ın Hokkabaz gibi bi senaryoya ihtiyacı yokki, belki çok daha güzel filmlerde çekebilirdi, adamın hoşuna gitmiş bunu çekti.. bence reklam yapmaya çalışan Savaş Ay'dır.. bugün bende Hokkabaz'a benzer bir senaryo yazmış olsam bende mi ortaya düşecektim benim filmim bu diye.. komik gerçekten..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
barcha' Alıntı:
Cem Yılmaz'ın Hokkabaz gibi bi senaryoya ihtiyacı yokki, belki çok daha güzel filmlerde çekebilirdi, adamın hoşuna gitmiş bunu çekti.. bence reklam yapmaya çalışan Savaş Ay'dır.. bugün bende Hokkabaz'a benzer bir senaryo yazmış olsam bende mi ortaya düşecektim benim filmim bu diye.. komik gerçekten..
+ 7859
C.Y zaten kalitesini ispatlamış bi adam :good: Reklam yapan kim burda,malum :rolleyes: Hele kelli felli eşşek kadar adama hiç yakışmıyo bu tür basitlikler !!! :mad:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya boşverin arkadaşlar yaa Savaş AY tartışmaya bile değmez zavallının teki...sinema yangınındaki sahneyi hatırlayın bi, yüz simsiyah, t-shirt bembeyaz:rolleyes:

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Ya boşverin arkadaşlar yaa Savaş AY tartışmaya bile değmez zavallının teki...sinema yangınındaki sahneyi hatırlayın bi, yüz simsiyah, t-shirt bembeyaz:rolleyes:
puhahaha:kop:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu bilmem cem yılmazın reklama ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum ama film çok kötüydü

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film pek fena değildi aslında ama hiç güldüğümü hatırlamıyorum

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç beğenmedim valla flimi güzel projelere imza atamıyor cem yılmaz bundan önceki flimi gora da süper küfürlüydü flim seyredildiyse sırf küfürlerden dolayı seyredildi yani ama bi showman olarak beğeniyorum süper bi adam flim mide kendi yazmıştır yani o kadar abartılacak hatta hiç abartılacak bi flim değil sırf reklam için yapmışlardır aralarında böyle bişey