CD70 Navi ses cikisi

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların astra g leri için varmı

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi, bu islem icin ara bir aparata ihtiyacin var, adi CID interface, fiyati 250 avro kadar. Bu cihaz sayesinde bizim ekranlara disaridan goruntu aktara biliyorsun. Ben arastiriyorum bu cihazi, eger basarabilirsem bu islemi sizleri bilgilendirecegim zaten. Makul fiyatli cozumler bakiyorum 250 avroyo ekranlar varken bu parayi ufak bir elektronik devreye verebilirmiyim bilemiyorum. :D. Belkide veririz.
abi bu ekrana tv baglamak icin de bu sekilde bi aparat mi lazim?

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opera 40 ile navisini saymazsak navi70 ekran fonksiyonları aynımı ankaralı bende balgattayım. ekran fonksiyonları aynı diyorsan bide mp3 calıyormu calıyorsa senin çıkmaya talip olabilirim tabi satmayı düşünürsen (mp3 olmazsa olmaz deyom):)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu ekrana tv baglamak icin de bu sekilde bi aparat mi lazim?

Evet, bu aparat ile baglanti yapabiliyorsun. Bunlar mersedes ve bmwde aracta standart olarak var. Bizde disaridan aliyorsun. Yurt disinda tuning firmalari satiyor. CID interface adinda. Ancak ekrani aciyorsun, lehim falan var, birde pahali.:confused: Elektronik devre semasi vardi, benim bir kac arkadasa gosterdim, bazi parcalari tr bulamazsin yapilmasi pahali olur dediler. Bende, italyan bir adam vardi fehim nickli arkadasimiz bulmustu onu.Onunla irtibata gecdim 250 avro dedi alete. Yukarida yazdigim gibi ucuz yollu bakiyorum. Bulunca haberdar edicem forumu insallah. CID olali cok oldu sirada televizyon varr.:D

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toprağım televizyon konusuda ankarada biliyorsun ertex var oto iç dekarasyon orada bu işten anlayan 2sene önce iyi bir usta vardı belki yardımcı olurlar tabi usta hala ordaysa adamlar manyak elektronik tesisatı yapıyorlar bi şansını dene

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yapacak konya sokakta yurt dışında oto elektr. gösterge işiyle uğraşmış bu işlerden anlayan elindede opel vectra ckasa mp3 teyibi var eloktronik işim vardı tesadüf buldum teyibi görünce sordum usta bunun renkli ekranını getirsem tv bağlayabilirmisin diye ok. hallederim dedi benimavrupada işim buydu dedi sana tel bulursam yollayım diyorum işine yararmı bilmem ilk başta inanmadım usta avrupada clıştıgı yılların resimlerini görünce kanaat getirdim taktir senin

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yapacak konya sokakta yurt dışında oto elektr. gösterge işiyle uğraşmış bu işlerden anlayan elindede opel vectra ckasa mp3 teyibi var eloktronik işim vardı tesadüf buldum teyibi görünce sordum usta bunun renkli ekranını getirsem tv bağlayabilirmisin diye ok. hallederim dedi benimavrupada işim buydu dedi sana tel bulursam yollayım diyorum işine yararmı bilmem ilk başta inanmadım usta avrupada clıştıgı yılların resimlerini görünce kanaat getirdim taktir senin

Bakin neler cikiyor yaw yurdum insani tasi siksa suyunu cikarir. Bizim ustalar iyidir yaparlar. Arastirmak lazim bu isi pesine duselim arkadaslar. Ben buralarda bir sey yapamiyorum. Memleketteyim suan kucuk yer buralar kaliteli elektronikci bulmak zor. Valla yapamazlarsa ben siparis verecem alacam CID interface sonunda da adama guvenemiyorum. Yurt disina para gondercen adamda cihazi gondercek yaw,:eek: ne bileyim. Bu arada unutmayalim ufak bir tiyo bizim ekranlar NTSC unutmayalim.:(

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu usta avrupanin neresinde ve kac yilinda yapmis bu isleri ben aylardir sormadigim internet üzerinden arastirmadigim yer kalmadi. hala bir neticeye varamadim yapamaz diye bir iddiam yok ama entresan.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opera 40 ile navisini saymazsak navi70 ekran fonksiyonları aynımı ankaralı bende balgattayım. ekran fonksiyonları aynı diyorsan bide mp3 calıyormu calıyorsa senin çıkmaya talip olabilirim tabi satmayı düşünürsen (mp3 olmazsa olmaz deyom):)
cdc40 operayi satmayi dusunuyorum bende :D ekran fonksiyonlari ayni zaten 2009 model fabrika cikisi renkli ekran astra ve vectra larda cdc40 opera var bildigim kadariyla hatta forumda bi arkadasta 1.8 astra sedan cosmo var onda fabrika cikisi renkli ekran varmis ve cdc40 opera var. fakat cdc40 mp3 calmiyo 6 li cd changer var. galiba 2008 sonrasi cdc40 lar mp3 caliyo...

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdc40 operayi satmayi dusunuyorum bende :D ekran fonksiyonlari ayni zaten 2009 model fabrika cikisi renkli ekran astra ve vectra larda cdc40 opera var bildigim kadariyla hatta forumda bi arkadasta 1.8 astra sedan cosmo var onda fabrika cikisi renkli ekran varmis ve cdc40 opera var. fakat cdc40 mp3 calmiyo 6 li cd changer var. galiba 2008 sonrasi cdc40 lar mp3 caliyo...
benim astra 1.8 cosmo lansman aracı 2007 agustos fabrikadan çıkmış üzerindeki cdc 40 opera ses sistemi 6 cd changer ve mp3 formatınıda destekliyor.hat ta bir arkadaşımda astra enjoy hb 2007 cd 30 mp3 çaların okuyamadığı mp3 formatlı cd yi benim araç takılmadan çalıyor.