CD70 Navi ses cikisi

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracima cd70 navi ve renkli ekran (cid) taktirdim fakat cd70 navi hakkinda pek bi bilgim yok bu muzik sisteminin ses cikisi kac watt tir? ayrica onceden aracimda cdc40 opera sistemi vardi ayni orjinal hoparlorlerle devam edeyim mi yoksa daha guclu hoparlor alirsam ses kalitesi artar mi? bildigim kadariyla cdc40 2x45 watt 3x20 watt ses cikisina sahip... simdiden herkese tesekkurler...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar madem böle güzel şeyler yapıyorsunuz arabalarınıza,anlatın,izlenimlerinizi yazın.Montaj aşamasında foto çekip siteye koyun.Böyle paylaşımlara ihtiyacımız var..bilgilenelim...

fotO koyarmısın..Birde kaç liraya maloldu?

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha once "opel sohbetlerimiz" bolumunde konu acilmisti benim disimda bi kac arkadas daha ekran taktirdi ama bildigim kadariyla cd70 navi sukru52 ve bende var (ben oyle biliyorum yanlisim varsa kusura bakmayin) benim aldigim ekran ve teybi sukru abi yurtdısından getirtmis kendi aracina uymadigi icin satisa cikartmisti. 2.el olarak ekran+cd70navi+ekran cervevesi+rgb kablosu= 1150 ytl verdim. ancak aracimda gps anteni olmadigi icin gps su an calismiyo. en kisa zamanda anteni taktircam. daha dun takildigi icin foto henuz cekemedim cektigim zaman eklerim fotolari ;)

Son düzenleme:

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cektigim ilk fotolar bunlar daha guzellerini cekip yollarim...

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgili bölümden baktım..Gerçekten güzel.Bu tür işlere giren arkadaşlar kendilerine özel başlık açarsa daha güzel olur...Montajı fotoğraflarlarsa ,sipariş hakkında bilgi verirlerse,karşılaşılan zorlukları belirtirlerse vs vs....

Aracın çok güzeldi,şimdi dahada güzel oldu..Ağız tadıyla binmen dilegiyle.MAŞALLAH...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha once "opel sohbetlerimiz" bolumunde konu acilmisti benim disimda bi kac arkadas daha ekran taktirdi ama bildigim kadariyla cd70 navi sukru52 ve bende var (ben oyle biliyorum yanlisim varsa kusura bakmayin) benim aldigim ekran ve teybi sukru abi yurtdısından getirtmis kendi aracina uymadigi icin satisa cikartmisti. 2.el olarak ekran+cd70navi+ekran cervevesi+rgb kablosu= 1150 ytl ayrica montajina da 30 ytl verdim. ancak aracimda gps anteni olmadigi icin gps su an calismiyo. en kisa zamanda anteni taktircam. daha dun takildigi icin foto henuz cekemedim cektigim zaman eklerim fotolari ;)

Vayyy, efsanevi olmus valla. Begendim, bosuna gitmedi emekler.:p Gule gule kullan, kazasiz belasiz bin. ;) Emsalsiz yapmissin valla. Fotolari cogaltip bide video koy you tube ya almanlari gecelim kardes.:D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgili bölümden baktım..Gerçekten güzel.Bu tür işlere giren arkadaşlar kendilerine özel başlık açarsa daha güzel olur...Montajı fotoğraflarlarsa ,sipariş hakkında bilgi verirlerse,karşılaşılan zorlukları belirtirlerse vs vs....

Aracın çok güzeldi,şimdi dahada güzel oldu..Ağız tadıyla binmen dilegiyle.MAŞALLAH...

Bu konu cok konusuldu diye hatirliyorum. Ben benim aracin fotolarini koymustum. Montajla ilgili var bilgiler ve fotolar en kisa zamanda ilgili bolumde acariz bir konu.

Bende video ve resim koyayim bari.

http://www.youtube.com/watch?v=3EmxYX5OFq0

dsc00556yq4.jpg

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sukru abi sen gps antenini taktirdin mi? eger taktirdiysan bilgilerinle beni de aydinlatirsan sevinirim...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sukru abi sen gps antenini taktirdin mi? eger taktirdiysan bilgilerinle beni de aydinlatirsan sevinirim...

Yok daha bakmadim o ise. Sadece servise sordum TEL+RADYO+GPS olan varmis ellerinde oda 460 ytl iscilik haric. Cus yani.:mad:Bakalim bulabilirsem anteni ebayden alacam. Cok hoslasmiyorum ebayden ama bu sefer sansimizi deneyelim :rolleyes: