CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Sistemi

GNSpower link' Alıntı:
CD 400'ün yeterliliği bile bayağı tartışıldı forumumuzda, 7 hoparlörüyle birçoğumuz için zayıf sayılırken sanıyorum 4 hoparlörlü CD 300 sizi hiç tatmin etmeyecektir.

Aynen.  Fiyat o kadar zorlamayacaksa navi600 mutlaka opsiyonlayın derim. cd400 ((4x20w)) de tiz sesler ve ses berraklığı benim açımdan berbat. cd300 hiç çekilmez kanımca.  Oğuz (thejazz) cd400 e komponent modifiyesi için 750 gibi bir rakam ödedi ki yeterli bir sistem için kimse bu parayı ödemez. Tabi cep radyosundan zevk alan biri ise cd300 bile mutlu eder.

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Aynen.  Fiyat o kadar zorlamayacaksa navi600 mutlaka opsiyonlayın derim. cd400 ((4x20w)) de tiz sesler ve ses berraklığı benim açımdan berbat. cd300 hiç çekilmez kanımca.  Oğuz (thejazz) cd400 e komponent modifiyesi için 750 gibi bir rakam ödedi ki yeterli bir sistem için kimse bu parayı ödemez. Tabi cep radyosundan zevk alan biri ise cd300 bile mutlu eder.

cevabınız için teşekkürler, peki navi600 sisteminde daha güçlü bir ses sistemi mi var acaba?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker link' Alıntı:
cevabınız için teşekkürler, peki navi600 sisteminde daha güçlü bir ses sistemi mi var acaba?
Orjinalinde yok
Piyasada iyilestirme yapabilirsiniz

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker link' Alıntı:

Tam değerini bilemiyorum ama ses çıkışlarının farklı olması gerek. Zaten cd500-navi600-navi900 Bosch un, cd300-cd400 bildiğim kadarı ile Blaupunkt un cihazı. Daha güçlü ses sistemi olarak bakmamalısınız aslında. Tamamen piyasada satılan 4x20w lık kamasonic, jameson ile 4x45 4x50 lik sony, pioneer kıyaslaması gibi düşünün. Sesin kalitesi önemli çıkardığı gürültüden çok. Bence her iki sisteminde olduğu araçları aynı parça, aynı bas-tiz seviyesinde dinleyerek kendinizce kalite kararını verin.

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba degerlı arkadaslarım cd400 unıtem arkadas tusların hepsıne bastı ses unıtesı ve dıger fonksıyonlar calısmıo tone confıg ınfo falanda calısmıo kontak kapadım actım yıne olmadı fıkrı olan var mı

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bycanertk link' Alıntı:
Merhaba degerlı arkadaslarım cd400 unıtem arkadas tusların hepsıne bastı ses unıtesı ve dıger fonksıyonlar calısmıo tone confıg ınfo falanda calısmıo kontak kapadım actım yıne olmadı fıkrı olan var mı
akü kutup başlarını sökün ve 5-10 saniye bekleyin araç kendini resetler eğer bu çözüm işe yaramazsa malesef servis yolu size görünüyor demektir.

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sabah anahtar takımı ile işe koyulcam bakalım başarabilcem mi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bycanertk link' Alıntı:
sabah anahtar takımı ile işe koyulcam bakalım başarabilcem mi
çok basit akü koruma kapağını iki klips tutar bunu çıkarınca gerisi kolay yanlız kutup başını söküp takınca araç tekrar kalibre olmak istiyecek sizden anahtarı takınca sağ ön camı aç kapa sol arka camı aç kapa vs gibi komutlar verip kendini kalibre ettirecek bu yazıları görünce şaşırmayın.

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
çok basit akü koruma kapağını iki klips tutar bunu çıkarınca gerisi kolay yanlız kutup başını söküp takınca araç tekrar kalibre olmak istiyecek sizden anahtarı takınca sağ ön camı aç kapa sol arka camı aç kapa vs gibi komutlar verip kendini kalibre ettirecek bu yazıları görünce şaşırmayın.
anahtara falan gerek yok mu yani? evet o dediklerini gördüm ben bikere camları açtırıp kapatıyor...canbus değişirken yapılmıştı yabancı değilim tşk ederim ama dediğin gibiyse süper yani inş olur

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bycanertk link' Alıntı:
anahtara falan gerek yok mu yani? evet o dediklerini gördüm ben bikere camları açtırıp kapatıyor...canbus değişirken yapılmıştı yabancı değilim tşk ederim ama dediğin gibiyse süper yani inş olur
anahtar gene lazım :) ben sadece sökmesi kolay onun için böyle dedim kutup başları eski sistem ingiliz anahtarı ile çıkıyor hala :)