CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Sistemi

arkadaşlar aracın özelliklerinde müziğin sesini duruma göre kendi kısıp kendi açtığı yazıyor; birinci sorum bunu aracında gören var mı imzamdaki aracımda şimdiye kadar bir defa kıstığını gördüm, başka da hiç sesin azalıp arttığını göremedim bir yerden açılıp kapandığı bir yer var mı
ikinci sorum bu ses bölümünde yüksek, orta, düşük yazan bir yer var hepsini denedim neye yaradığını anlayamadım, bunlar ne işe yarıyor bilen var mı acaba

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araca telefon bağlarsanız telefon geldiğinde kısıyor. Park sensörleri devreye girince kısıyor. Aracın iç sıcaklığı çok yüksekse kısıyor. Hız arttıkça açıyor.

Yüksek orta dediğiniz hangi menünün altında söylerseniz daha iyi cevap veririz. TA ses seviyesi, max. başlangıç ses düzeyi gibi farklı menüler var.

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyo ayarları-otomatik ses kontrolü- hız dengeleme ses düzeyi; kapalı,yüksek,düşük diye bir bölüm var bu üç ayar ne işe yarıyor onu sormuştum.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hıza bağlı ses yükseklik ayarı o. Kapalıda iken devre dışı. Orta ve düşük ise ses yüksekliği uygulama seviyesi.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Hıza bağlı ses yükseklik ayarı o. Kapalıda iken devre dışı. Orta ve düşük ise ses yüksekliği uygulama seviyesi.

+1  aracın hızına veya park sensörleri devrede iken sesi kısıp hıza göre açıyor

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Müzik türüne göre ayarlıyorum bende. Rock dinlerken Rock ayarında, trance falan dinlerken tiz ağırlılı. Sanırım en iyisi ayarsız kullanmak CD400 fena performans vermiyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

park sensoru devreye girince ses kisilma olayin da kesin miyiz acaba? benim aracim da fark edemedim ben oyle bir sey

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
park sensoru devreye girince ses kisilma olayin da kesin miyiz acaba? benim aracim da fark edemedim ben oyle bir sey

evet benim araçta bu şekilde yada sensör sesi fazla çıktığından banamı öyle geliyor tekrar deneyince bilgi yazacağım