Castrol Edge 5w-40 enine boyuna

elegancer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne adamlara usta diyoruz ya, 0w-40 ile 5w-40 arasında kış şartlarında belirgin fark olur, buince bu kalın mevzuu olmamalı. Ayrıca gm castrol gibi yağla ben zift gözüyle bakıyorum kimsenin sevmediği gulf,petronas,motul gibi yağları alma imkanım yoksa fiyat olarak biraz daha yüksek kalan ve kalitesini şahsen tartışmayacağı mobil1 markasına yönelirdim. 0w-40 new life bir harika, en az 20bin km gidiyor bozulmadan ;)

Böyle yorumları görünce doğru tercih yaptığım için seviniyorum :D New life alacaktım ama esp 0w-40 ile fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için 0w-40'ı aldım. Mobil'in sitesi aracıma new life 0w-40 öneriyor zaten. Esp 0w40 sanırım ondan biraz daha iyi ayrıcı new life'ta olmayan gm spesifikasyonları ve dexos 2 Esp 0w-40'da var. Özellikle partekül filtreli araçlar için birebir. Kısaca yoluma Esp 0w-40 ile devam edeceğim ;)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu esp 0 40 bi benim arabaya mi olmadi yoksa baska bisey var ya? 13000deki corsaya koydum ilk calistirma dizel gibi oluyor

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bu esp 0 40 bi benim arabaya mi olmadi yoksa baska bisey var ya? 13000deki corsaya koydum ilk calistirma dizel gibi oluyor

Bayiiden mi aldınz? Sahtesi çok olduğu söyleniyor.

elegancer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet mobil1 'in kendi sitesinde de olan bayiden aldim. Ama arac en son 2 yil once 1100 km.de bakima girmis, bunun etkisi olabilir mi?

Farklı yağ kullanımından dolayı başta öyle gelebilir. Bir zaman sonra motor yağa uyum sağlayınca düzelebilir.

elegancer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahtesini nasıl ayırt edeceğiz?

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 Benzin/LPG' ye ne koyuyoruz şimdi arkadaşlar :confused: Önceden kullanılan hakkında hiçbir fikrim yok :sulanma: