Carbon Clean (bir sorum var)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracım opel astraydı 130.000 de yaptırmıştım baya bi etkilemişti çekişi falan belli edecek seviyede değişmişti ondan sonrada her 30,000 de bir yaptırdım zararı yok devirsiz kullanıyorsa bir insan kesinlikle bence 30,000 de bir yaptırmasında fayda var zaten opelin yetkili servisinde yaptıryorum onlarda tavsiye ediyor 50,000 den sonra yaptırın diye
Dediğiniz gibi banada servisim önerdi ;) aynı bendede silkeleme vardı dedi carbon clean yapalım silkeleme kalmaz dediler dedikleri gibide oldu hatta etkisinide görmeye devam ediyorum ;) araç kurum bağlamış kurumları atınca yerinde durmaz oldu :D:D:D

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Ben 2 ay kadar önce 60 ytl ye yaptırdım.Fakat şunu belirtmeliyim aracın km si belli bir düzeyi geçtikten sonra carbon temizliğinin bi faydası olmaz diye biliyorum.Benim aracım 50000 km de idi.Usta km sinin kurtaracağını söyledi.Sanırım 75000 den sonra bi faydası olmaz dedi.Ha şunuda söyleyim.Şayet daha önce 25000 km de bir carbon temizliği yapıldıysa ilerleyen km lerde faydası oluyormuş.Yanlışsam düzeltin lf.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce yaptırdım.70 ytl verdim.aracım 42000de ancak hep şehir içi..50000de bir yaptırmak faydalı olur dediler.faydasını gördüm.aracım 4500devirden sonra biraz duman atıodu..su anda tamamen kesildi.hatta sonuna kadar basıyorum,no duman!
aracın çekişi carbon clean yaptırdıktan sonra biraz düştü.ancak kendine geliyor yavaş yavaş.
ben faydalı bişey olduğuna inanıyorum,çünkü malum ülkemizde her benzin istasyonu aynı kaliteli yakıt satmamakla birlikte,bazen adi-kalitesiz yakıt alıyoruz istemeden,zararlı atık ve kurumları temizlemek için faydalı..

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok luzumsuz bırsey enjektorlerın cıkartılıp temızlıge gonderılmesı daha saglıklı cunku uygulamada kullanılan sıvı yakıt hortumlarına buyuk zararı olıyor bujılerıde ınanın bıtırıyor
Aynen katılıyorum:good:Yaptırıp memnun olana rastlamadım.Ben bor katkısını bir denemeyi düşünüyorum,tavsiye edenler var.

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyla ilgili herkes farklı birşey söylüyor sanırım...bir ortak nokta cıkmadı....

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bu carbon temizliği sanırım yanlış anlaşılıyor.Bu sadece kurumlaşmayı önlemek için yapılan bir işlem, 100000-150000 km ye gelmiş kurum bağlamış bir araca yapmaya kalkarsanız tabiki faydası olmaz.Ben yaptırmadan önce iki yere sordum.İkiside hemen aynı şeyleri söylediler.

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilidiğim kadarıyla Carbon Clean işleminde kullanılan ilacın kalitesi (markası) çok önemli,
yani kalitesiz bir ilaç kullanılıyorsa ve uygulamada hata yapılıyorsa bir fark yaratmayabilir...

araştırıp işi bilen birine yaptırmak lazım...

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 84 binde hafta sonu kısmet olursa bende götürüp yaptırmayı düşünüyorum ama burda yazılanları okuyunca biraz tereddütte kaldım. birde aracım lpg li ama takılalı 1 sene felan oluyo yani benden önceki sahibi taktırmış. ondan önce araç benzinle kullanılmış motor temizlensin diyodum ama gerçekten söylenenlerden kafam karıştı. sizce ne yapmalıyım?

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
benim araç 84 binde hafta sonu kısmet olursa bende götürüp yaptırmayı düşünüyorum ama burda yazılanları okuyunca biraz tereddütte kaldım. birde aracım lpg li ama takılalı 1 sene felan oluyo yani benden önceki sahibi taktırmış. ondan önce araç benzinle kullanılmış motor temizlensin diyodum ama gerçekten söylenenlerden kafam karıştı. sizce ne yapmalıyım?

Arkadaş 5 kere yaptırdım çeşitli arabalara daha pişman olan görmedim hepsi memnun arabasından hatta en son bravaya yaptırdım arkadaşın kalkışlarda hafif bir silkeleme vardı o falan tamamen kalktı aracımın arıza lambası yanıyordu motor elektronik arıza lambası yetkili servis benzin kalitesiz diyordi pis benzin almışsın dedi corbon cleanden sonra dahada yanmadı bence yaptır benim yaptırdığım yer opelin yetkili servisi özel servis değil yetkili servis kendisi öneriyor 50.000 den sonraki araçlar için .....