CAR 400 AUX Girişi, Teyp mekaniği iptal edilerek

dogancetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba RapStar mekanik iptaliyle aux kesin çalışıyor ben yaptım sıkıntı yok. Resim 9 daki yer ise teyp mekaniğinden çıkan çoklu bir kablo var onun takıldığı soket açtığınızda görürsünüz o soketin tam altı orası. Bu projeyi biraz geliştirdim Bununla birlikte fm modülatörden bozma USB girişi olan bir mp3 playerıda teybin içerisine taktım yetmedi AUX girişinin yerindeki soketi söktüm oraya tel mute ucunu aktif etmek için bir toggle switch taktım ve tel girişlerinden de bluetooth bir aygıt bağladım. Bluetooth mikrofonunu kaset takılan yerdeki plastiğe içeriden silikonladım aynı şekilde bluetooth açıp kapamak için birde buton koydum ilave olarak mp3 playerın kumanda gözünüde koydum. Anlayacağın artık uzaktan kumandalı mp3 playerı olan flash disk takılabilen ve bluetooth ile telefon görüşmelerini yapabildiğiniz bir CAr400 teybim var fotoğrafı ektedir.

http://s3.dosya.tc/server3/cI1sdh/car400_bluetooth.pdf.html

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmş dehşet birşey bu ya benim bu kadar yeteneğimin olduğunu zannetmiyorum yapamam bu kadarını :S ama gerçekten çok başarılı tebrikler... ben şu teyp mekaniğini iptal edebilsem iyi olacak aux çıkışı yaptım ama ses kalitesi pekte iyi değildi bana göre

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır dediğiniz bacakları paralel yaptım denedim çalıştı fakat ses kalitesi hiçte beklediğim gibi değil.. daha doğrusu övdüğünüz gibi değil ben daha önce kaset adaptörüyle mp3e bağlıyordum onun sesi çok daha iyiydi

Son düzenleme:

dogancetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kalite konusunda bir yanılgınız var bende mükemmel bir ses var sesi verdiğiniz cihazdan kaynaklanan bir problem olabilir teypten kaynaklanıyor olamaz.

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(mekaniği iptal etmeden önce) aynı mp3 çaları kaset adaptörüne bağlıyordum daha kaliteli ses alıyordum auxa bağlayınca sesin kalitesi çok ciddi fark ediyordu birde mp3 çalar değişip deneyeyim bakalım

ahmcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper proje olmuş ellerine sağlık keşke bende de astra g varken bu proje gerçekleşseydi de bende yapsaydım. Vallahi bravo.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maşallah gençlerin kafa süper çalışıyor emeklerinize sağlık.

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam ben yapıtım ama ses çok kötü

sağ hoparlörlerden ses daha az geliyor. Nedeni nedir acaba. Ses kalitesini nasıl arttırabilirim.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline sağlık güzel olmuş hep yapmayı istiyordum fakat kaset koyma işine çözüm bulamamıştım sağol

taptuk emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zaman geçmiş konunun üzerinden ama sormak istediğim şey: ben denilen herşeyi yaptım fakat teypi araca taktığım da hiç elektrik gelmiyor. Bir yerde bir sıkıntı var çözemedim. Problem ne olabilir??