can sıkıntısından :D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evde boş boş duruyodum canım sıkıldı bende bi kaç yeri karbon kaplıyım dedim :) indim arabaya kapı kollarının plastiklerini söktüm,güzel ve temiz bir sonuç oldu hemde can sıkıntısını gidermiş oldum :) Birde sizden fikir alayım iç kapı açma kollarını gri renge boyasam diye düşünüyorum sizce çokmu basit olur yoksa zengin bir görünüm kazandırırmı ?

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kol dayamadaki yırtıklar için sana ufak bir tüyo.Siyah çekomastikler var.Orayı siyah çekomastikle kapat hiç bir şekild belli olmuyor kuruyunca.Büyümesini de engelliyor.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kol dayamadaki yırtıklar için sana ufak bir tüyo.Siyah çekomastikler var.Orayı siyah çekomastikle kapat hiç bir şekild belli olmuyor kuruyunca.Büyümesini de engelliyor.

bilgi ve ince düşüncen için teşekkürler abi dediğin malzemeyi aldım zaten geçen,bagajda duruyor en kısa zamanda uygulıycam :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Karbon kaplamalar güzel olmuş ama resimlerin çözünürlüğü büyük olduğundan oldukca geç açıldılar. Kolçakların yırtıkları için siyah çekomastik veya silikon gibi malzemeler geçici çözümlerdir zira çekomastik veya silikon gibi malzemelerin yapısında bulunan kimyasallar zamanla bu bölgede bulunan sünger malzemeyi tahrip edecektir.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karbon kaplamalar güzel olmuş ama resimlerin çözünürlüğü büyük olduğundan oldukca geç açıldılar. Kolçakların yırtıkları için siyah çekomastik veya silikon gibi malzemeler geçici çözümlerdir zira çekomastik veya silikon gibi malzemelerin yapısında bulunan kimyasallar zamanla bu bölgede bulunan sünger malzemeyi tahrip edecektir.

teşekkürler savaş abi,makineyi yeni aldım henüz ayarlarını yapmadım bu yüzden boyutlar büyük oldu,birtek resimde görünen kısım var oda çok ufak bir çapta burayı silikonla temiz bir şekilde dolgu yapıp siyah bir boyayla gidermeyide düşündüm ama siyah silikon daha temiz bir fikir olarak geldi,başka nasıl bir yol izlenebilir bu durumda peki fikrin varmı abi ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninkde bizim hesap..
hani derler ya şeytan boşta kalınca yavrusunu .....!?%x?''!&? :D severmiş severmiş hatırladım :)
güzel olmuş eline sağlık

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh şeytannn :) değişiklik olsun dedimm güzelde oldu peki açma kollarını gri'ye boyamayı düşünüyorum fikrin nedir caner ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bizim istanbulda servisteki abim günde 17 kere söylüyordu :)
olabilir değişiklik özelleştirmek güzeldir birşeyleri..sıradan olmaktan çıkarlar..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben zamanında (Opel Rekord'da) ön göğüs bölgesindeki çatlağı siyah çekomastik kullanarak tamir etmiştim, ilk günler çok güzel durdu ama zamanla o çatlak daha da büyüdü :(.

Ben Vectra A aracımda bu ürünü kullandım;

11675102.jpg

99440362.jpg

99462839.jpg

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne derse büyükler der zaten :)

bu duruma babam ne der bilmiyorum kendi aracım olmş olsada oda karışır şimdi ya der basit olur yada ne gereği var der muhtemelen.

birde kaliteli bir boya alcam eğer yaparsam basit durmasın sırıtmasın diye