Çamurluk sinyali parklara bağlama ?

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba. Bi sorum olacaktı. Uzun zamandır Vectra B aracımdaki çamurluk sinyallerini parklara bağlatmayı düşünüyorum hoş bir görüntü olacağını düşünüyorum fakat bi kaç arkadaşım sinyal erir gibi şeyler söylediler. Yapan arkadaşlar varmı ? Varsa bu sinyalin erime olayı oluyormu ? Yardım ederseniz sevinirim ,şimdiden herkese teşekkür ederim..

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaşım....
öyle bir şey yapmak istiyorsan bir tane amerikan park modülü alarak yapman daha sağlıklı olur.
park modülleri çok pahalı birşey değil 25-30 tl civarı.... modül alınca iş bitmiyor tabikide...
opel tesisatını bilen bir elektirkçiye 25-30 tl ye bağlatabilirsin... parkları açtıgında direk yanar... sinyal veya 4lüleri yaktığında yanıp yanıp söner.... Cdx lere de çok güzel yakışıyor bence....
saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=HlfMyu5aPV4

http://www.youtube.com/watch?v=ofbm8nPdTII&feature=related

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhat abi doğru söylüyor en güzeli ve sağlıklısı modüllü park sinyalleri ben sadece çamurluk sinyallerine modülsüz bağlattım bi sıkıntı olmadı ama modüllü en iyisi

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sanırım tam olarak anlatamadım ben öğrenmek istediğim şeyi.:eek: Amerikan park modülü kullanacağım zaten ama bana bi kaç kişi çamurluktaki sinyal zamanla eriyor gibi şeyler söylediler. Bunun doğruluk payı varmı acaba yaptıran arkadaşlarımız varmı demek istedim.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerikan park modülü taktırcaktım çok ısınıyor dediler. sanayide bmw parçacısına gidip çift duylu turuncu sinyal ampulü ve ona uygun duy alın 5-6 lira tutuyor.Bmwlerde orjinalde varmış amerikan park olayı ardından sinyal ampulunu çıkarın aldığınız duyun içindek parçayı orjinal duyunuzun içine takın . bu çift duylu ampulün içinde 2 tel görünüyo biri 5w diğeri de 25 w civarı yanıyor. elektronikçiye gittim 30 liraya bağlarız dedi.Sinirlendim eve çektim arabayı kendim yarım saatte hallettim. 5w yakan teli park lambasının kablosuna bağlayın diğer normal sinyal kablosunu yine sinyal kablosuna bağlayın.

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben eski Vectrama yaptırmıştım kullandığım süre boyunca hiçbir sorun yaşamadım, bence hiç düşünme yap çok güzel bir görüntü veriyor.

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Hoşuma gitti gerçekten, heveslendim bakalım yolum şaşmaza düşerse bi sorayım.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar kolay erimez ama kafan rahat olsun diye led ampul takarsan hem ısınmaz hem daha kaliteli bir görüntü olur

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolga'nın dediği gibi çift duylu turuncu sinyal ampulü ve ona uygun duy alıp halletmiştik benim aracıda çok daha ucuza güzel bir görüntü olmuştu sende öyle yapabilirsin.