Camlarin kendiliginden acilmasi

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar benim 2013 astra j 1'6 edition var. Birkac seferdir sag on ve arka camlarda kendiliginden acilma sikintim var.En son bugun sabah baktigimda acilmis. Daha once basina boyle birsey gelen varmi? Konuda bilgisi olan arkadaslarin yardimini bekliyorum.. Not.. Bu sorun ilk olustugunda servise gittim birsey bulamadilar yeniden yazilim yuklediler.ama sorun duzelmedi...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha öncede vardı birisinde bu sorun sanırım yazılımsal...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü başını sök ve bekle rezetlesin sonra bak bakalım tekrar oluyormu ;)

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugün tekrar servise götürecegim Randevu aldım. Opak serviste yazılımı tekrar yüklemişlerdi.Kutup başını da söktüklerini gördüm ama düzelmedi.İşin kötü tarafı biriside camı iyice açmaya çalışmış sabah baktıgımda parmak izleri vardı.4 parmak kadar açılmış tı .

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Biri zorluyordur belki. Sağ taraf açılıyorsa, aracın yönünü ters park edin. Bu sefer de sol da problem varsa birileri oynuyordur.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu surecte aracinizi guvenilir bir yere birakin bari ah bu opelin yazilimsal hatalari

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yerinizde olsam bi gece kasıtlı olarak biraz boşluk bırakır ve aracı gece gizlice takip ederdim..Emre abinin dedigi gibi biri acmaya calısıyor olabilir.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben direk araç içi kamera diyorum :) İşinizi garantiye almış olursunuz.

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşlar kimseyi hırsızlıga teşvik etmeye gerek yok . Zaten ilk açılmasında sağ ön cam sonuna kadar açılmış sağ arka cam da yarım açılmıştı . ozaman kimse arabaya dokunmamıştı. 5 sefer açık kalmasın da camı zorlamışlar.
şimdi servisten geldim opis ten baktılar kontrol ettiler . hiç bir şey yok dediler.geri gönderdiler. şimdiye kadar da böyle bir sorun sadece bende varmış.Ben merkeze bir sorun dedim gerekirse fabrikaya iletin durumu dedim .siz iletin dediler bizim yapacak başka bir şeyimiz yok dediler.ben ileteyim bari ne diyecekler çok merak ediyorum gerçi ...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşlar kimseyi hırsızlıga teşvik etmeye gerek yok . Zaten ilk açılmasında sağ ön cam sonuna kadar açılmış sağ arka cam da yarım açılmıştı . ozaman kimse arabaya dokunmamıştı. 5 sefer açık kalmasın da camı zorlamışlar.
şimdi servisten geldim opis ten baktılar kontrol ettiler . hiç bir şey yok dediler.geri gönderdiler. şimdiye kadar da böyle bir sorun sadece bende varmış.Ben merkeze bir sorun dedim gerekirse fabrikaya iletin durumu dedim .siz iletin dediler bizim yapacak başka bir şeyimiz yok dediler.ben ileteyim bari ne diyecekler çok merak ediyorum gerçi ...

bu durumdan mağdur olann tek sen değilsi ki, kendiğinden cam açılan, kendiliğinden 4 lü flaşörleri yanan ve her ikisi birden olan başka arkadaşlar da var.
bu ve diğer forumda da daha önce birkaç defa tartışıldı ve problemin cim mödülünden kaynaklandığı belirtildi.
nette arattırın ulaşırsınız.