Camlarım akü değişiminden sonra otomatik açılıp kapanmıyor???

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Servisde bana cam'ları açık unutursan kapıları kitleyince camları otomatik kapatan bir aparat var ondan takayımmı dedi böyle bir aparat varmı yoksa tamamen bu programlamı oluyor

uncion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı banada olmuştu ama sonra kendi kendine düzeldi :)

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araçta 2000 model astra CD benim camlarda otomatik olarak kalkmıyor..Bende aküyü degiştireli 3 ay oldu böyle bir özelliginin oldugunuda bilmiyordum:)) Sizlerin söylediginide tek tek uyguladım ama hiç bir taneside olmadı...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araçta 2000 model astra CD benim camlarda otomatik olarak kalkmıyor..Bende aküyü degiştireli 3 ay oldu böyle bir özelliginin oldugunuda bilmiyordum:)) Sizlerin söylediginide tek tek uyguladım ama hiç bir taneside olmadı...

astra g cd lerde kumanda ile cam kapama özelliği yoktur.sadece anahtar ile çift kilit yapınca kapanır.

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Akşamdan beri 5.kattan aşagı inmekten yoruldum.....Teşekkür ediyorum şimdi bunu deneyecegim bkalım olacakmı....SAYGILAR

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAST ASTRA teşekkür ediyorum ama anahtarı kapalı tutunca kapanıyor anahtarı çıkarınca duruyor kapanma.......

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisde bana cam'ları açık unutursan kapıları kitleyince camları otomatik kapatan bir aparat var ondan takayımmı dedi böyle bir aparat varmı yoksa tamamen bu programlamı oluyor

aracınızda o özellik yoksa minik bir kutu takıyorlar 20-30 tl bir şey o kutu fazla değil onların ön iki cam için olanı vardır yada 4 cam için olanı vardır eğer 4 camınızda elektrikli ise 4 cam için olanını almanız daha iyi olur sonuçda birisi arka camıda açık unutursa kapıları kapattığınızda onlarda kapanır..

yalnız o kutularında kalite kalite olanları var mesela camları teker teker kapayanları var önce aynı anda ön iki cam sonra arka iki camı kapatanları var
hepsini aynı anda kapatanları var.. onlara dikkat ediniz.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAST ASTRA teşekkür ediyorum ama anahtarı kapalı tutunca kapanıyor anahtarı çıkarınca duruyor kapanma.......

maalesef böyle saçma bir durum var..ama modül taktırırsan kumanda ile hepsini kapatabilirsin...

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HASTASTRA ilginiz için teşekkürler...Allah kaza bela vermesin hayırlı keyifli sürüşler....