Camlarım akü değişiminden sonra otomatik açılıp kapanmıyor???

ardahanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bendede ayni sorun var camlar kendisi kapanmiyo burda yazilanlari denedim olmadi arac 2005 h astra 1.7 cdti enjoy

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede sürekli oluyor akü sökülüyor serviste bazı yerlere daha kolay ulasmak için

sürekli ona bas buna bas, kontak açıkken bas, kapalıyken bas, kapı açıkken bas kapalıyken bas düzeliyor bi şekilde düzeliyordu

ama hangi hamleden sonra düzeliyor bilmiyordum burdan ögrendm artık tskler:)

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arkadaşta 2004 astra var sanayide elktrikçiye gittik aparattan taktırmaya usta abi çoğu bilmez ama opellere diyot gibi bişey takarsak otomatik olur dedi. inanmadım ama yanımda yaptı diyot gibi bişey taktı kontakla açtı kapadı şimdi otomatik kalkıyo camları ve buna sadece 10tl aldı herşey dahil. bu hafta bende gidecem fırsat bulursam...

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Tüm camları aynı anda sonuna kadar indirip daha sonra tekrar hepsini kapatın. Sorun çözülür.

bizim arkadaşta 2004 astra var sanayide elktrikçiye gittik aparattan taktırmaya usta abi çoğu bilmez ama opellere diyot gibi bişey takarsak otomatik olur dedi.

Evet küçük bir müdahale ile modüle gerek kalmadan bu özellik kazandırılabiliyor.

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende bişey sorayım o zman. bende corsa var 2007. camlar kumandadan kitlemeye uzun basınca kapanıyor. fakat açmaya uzun basınca açılmıyor. arkadaşımın corsa van da açmaya uzun basınca açılıyor da. Dediğiniz yöntemlerle bunu ayarlayabilir miyim.

Birde sizin bahsettiğiniz aracı kitler kitlemez mi camlar kalkıyor uzun basınca mı.

Son olarak aracımda panaromik cam tavan var ve genelde açık unutuyorum. indiğimde kumanda ile onu da kapatacak bir sistem varmı acaba

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kapıları kapattım mı ön camlar açıksa kapanır kendiliğinden.. sende o modül vardır kesin 2007 model aracın var bir bak ayarlarında bir şey vardır.. üst tavan kapatmaya gelince tavanın nasıl bir şey bilmiyorum ama alarm lar var kapıları kapattınmı camları sunroof u kapatıyor.. onlara bir bakmanı öneririm..

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğin fabrika çıkışı elektronik panaromik sunroof tavanım.
işte bende öyle olmuyor, uzun basmam gerek kapatmak için camları. cam açma özelliği hiç yok