camlara filim yaptırdım, kapı iç döşemeleri tam oturmuyor

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,,
inşallah doğru yerde açmışımdır konuyu,, bugün aracıma cam filmi yaptırdım, 2011 astra h 1.3 cdti hb ,, iyi bir ustaydı titiz çalıştı ama eve gelince kapı içlerindeki döşeme uçlarının üst taraflarının kaportaya tam yapışık durmadığını biraz ayrık durduğunu fark ettim,, acaba sökerken zararmı verdi camcı,, ne yapayım sizce,, kim anlar bu işten acaba ???

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,,
inşallah doğru yerde açmışımdır konuyu,, bugün aracıma cam filmi yaptırdım, 2011 astra h 1.3 cdti hb ,, iyi bir ustaydı titiz çalıştı ama eve gelince kapı içlerindeki döşeme uçlarının üst taraflarının kaportaya tam yapışık durmadığını biraz ayrık durduğunu fark ettim,, acaba sökerken zararmı verdi camcı,, ne yapayım sizce,, kim anlar bu işten acaba ???

aynı yere gitmekte fayda var. en azından hatasını düzeltmeli. tam oturtamamıştır. tabi inşallah zarar vermediyse.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yaparken dikkatimi çekmişti söylemiştim filim yapan ustaya, abi dedi daha önce ellenmiş bunlar o yüzden açık kalıyor tam oturmuyor dedi ama, belkide kendi zarar verdi bilemiyorum valla,, acaba iç tarafta ne var tutan tırnak falanmı vardıda kırıldımı acaba, vidalayım diyorum çok çirkin duracak, ne yapsam acaba ??

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yaparken dikkatimi çekmişti söylemiştim filim yapan ustaya, abi dedi daha önce ellenmiş bunlar o yüzden açık kalıyor tam oturmuyor dedi ama, belkide kendi zarar verdi bilemiyorum valla,, acaba iç tarafta ne var tutan tırnak falanmı vardıda kırıldımı acaba, vidalayım diyorum çok çirkin duracak, ne yapsam acaba ??

o zaman döşemeciye gidin. iç kısmında klips var ve cama yakın kısmında uzun bir plastik var döşemeye yapışık olması lazım. dikkatli sökülmediyse o plastik ayrılıyor tekrar yapıştırılması lazım. epoxy yada belki sıcak silikon iş görür

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimal senin anlattığın gibi galiba vaziyet,, herhangi bir döşemeci halledebilirmi acaba,, istanbulda varmı tavsiye edebileceğiniz biyer ???

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sıcak havayı fazla tutup eritmedi inşallah

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabama hiçbir zaman film taktırmam. Bu işler aracı eskitir. Görüşü azaltır. Pislik tutar, plastiktir çizilir, oyuncağa döner o iş :|

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arabama hiçbir zaman film taktırmam. Bu işler aracı eskitir. Görüşü azaltır. Pislik tutar, plastiktir çizilir, oyuncağa döner o iş :|

ben de öyle. eskiden corolla araba almıştım. camlar filmliydi. doğru sanayiye gidip filmi söktürdüm. aslında denk geldiği için öyle oldu. yoksa filmli arabayı almam.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende aracı alır almaz filmleri söktüm..Yararı var evet ama dediğiniz gibi görüşü özellikle gece çok azaltıyor..

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muşambacıya gidip film çekilirse dedikleriniz olur.

Kaliteli malzeme ve işçilikle cam filmlerinde sorun yaşanmıyor genellikle.
Zift karası filmleri katmıyorum. Özel durumlar haricinde otomobil için mantıksız, ona katılıyorum.