Cam kaldırma modülü

şenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen günlerde cam kaldırma modülü problemim vardı arabayı kilitlediğim zaman sürücü camı otomatik kalkmıyordu bugün kurcalarken bu arabalarda bazı otomatiklerin bir mantıkta çalıştığını farkettim.Mesela kontak anahtarının merkezi kilit senkronizasyonu için anahtarı kontağa takıyorsun>çeviriyorsun>ışıklar yandığında kapı açma veya kapama düğmelerinden birine basıyorsun.Kapı uzaktan kumandası senkronize oluyor.ikinci olarak kilometre ekranında çıkan ıncp yazısını sıfırlamak için kontak kapalıyken kilometre sıfırlama düğmesine basıyorsun>basılıyken kontağı açıyorsun yazı kayboluyor.Cam kaldırma modülünede aynı mantıkla yaklaştım.Kontak kapalıyken cam kaldırma düğmesine bastım>basılıyken kontağı açtım>kıpıdan tık sesi geldi,sorun bitti.Bilginiz olsun belki bir gün gerekebilir.

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
saol denerim birazdan

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senkronize ediyosun ya kontak açıkken camı tamamen açık kapatıyosun ya da düğmenin kaldırma kısmına basıyosun işlem tamamlanıyo...

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk:

bulgar017@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model opel astra classic

kapıları dıştan kapattıgım zaman 1 .de kapılar kilitleniyor 2.de ben açık olan çamları kapatmasını istiyorum o özellik varmı benim arabada yardımcı olurmusun