Cam hakkında

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önceki aracımdada aynı problem oldu usta bişey yok dedi bende sizlere sormak istedim. Aracımın yan camı değişti ve değiştikten sonra cam hafif açık olsa kapıyı kapattığın zaman sallanıyor ve ses çıkartıyor. İçerisinde oynuyor bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltilebilinir. Opel servisinde sorduğumda isterseniz kapıyı sökeyim göstereyim dedi usta 2 menteşe varmış camı tutan o kadar ama neden cam değiştirilince bu problem olmaya başladı değince bi cevap alamadım...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı tutuan fitiller var. onlar çıktığı zamam ses yapar. benim sol kapınınki içine düşmüş. kapı yüzüne sokup fitili taktım düzelti. fitil dediğim camın içinde hareket ettiği kanal.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
o demırı duzelttırdım gene yamuldum elımle tuttarak kapatıyorum ne yapacam sasırdım

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıyı söküp bakayım o zaman ben merak ettim ya.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi hırsız şerefsizi benim camı kırdığında yenisini taktırdığımda bendede oldu
öncelikle sorun şu cam orjinal değilse bazı sıkıntılar olabiliyor
yok cam orjinalse camın oturduğu aliminyum bir kol var çita gibi birşey
cam bu citanın içine iyice oturtulmamışsa yada yapıştırılmamışsa cam sağa sola fırlayarak kalkar iner hatta en sonunda pat diye içeri düşüverir
kapının açılması lazım cam aliminyum citanın içine iyice oturtulup yapıştırılmışmı bakmak lazım

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı tutuan fitiller var. onlar çıktığı zamam ses yapar. benim sol kapınınki içine düşmüş. kapı yüzüne sokup fitili taktım düzelti. fitil dediğim camın içinde hareket ettiği kanal.
+1 ..