Cam filminden ceza yedim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filminden ceza yedim.

flaşör gibi gezen xenonlara ceza yazmayıp adamın cam filmi cekmesine ceza yazıyorlar.ben adanada cam filmi çekmeden yazın çok sıkıntı yaşıyorum.yazın 1 numara film çekecem

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim 1 numara filme ceza yazmamışlardı ama 1di harbiden 2 değildi :) Hatta orjinal fabrika çıkışı demiştim baktı birşey dememişti denk geliyor arada yazmak isteyenler

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt: Cam filminden ceza yedim.

sallierim link' Alıntı:
flaşör gibi gezen xenonlara ceza yazmayıp adamın cam filmi cekmesine ceza yazıyorlar.ben adanada cam filmi çekmeden yazın çok sıkıntı yaşıyorum.yazın 1 numara film çekecem
Bir numara fayda etmez Deniz. Çukurova burası, illa bir numara dusunuyosan pahalida olsa kaliteli geri yansitmali bir filmci bulman lazim. Bende yaza dogru dusunuyorum nisan-mayis arasi.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bahsedilen trafikten düşürme olayı nedir? Kulağa pek kanuni bir şeymiş gibi gelmiyor.

Almanya'da b sütunun gerisine onayli cam filmi serbest, fakat sürünücün önündeki, sağındaki ve solundaki cama kesinlikle yasak.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu zamanda cam filmine ceza kesme saçmalığı... Geçmiş olsun , bence de tamamen şans , bildiğimiz kurallar var ama bu kuralların uygulaması çok değişik . Bizde neyin doğru neyin yanlış olduğunu kestiremiyoruz hal böyle olunca. şimdi pazarlama ağzıyla bize 'Cam filminin herhangi bir cazai uygulaması var mı ' dediğimde  'Kesinlikle yok' diyen satıcıya mı kızayım , yoksa hoşuma gittiği için yaptırdığım bir şey için saçma bir bahane bulup bunun üzerinden ceza kesmeye çalışan polise mi bilemedim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Cam filminden ceza yedim.

Aydn link' Alıntı:
Bir numara fayda etmez Deniz. Çukurova burası, illa bir numara dusunuyosan pahalida olsa kaliteli geri yansitmali bir filmci bulman lazim. Bende yaza dogru dusunuyorum nisan-mayis arasi.
geri yansıma derken güneş için mi ?

burakist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

böylesine kanunsuz bir işlem yapılırken bu cam filmlerinin distribütor e gelişindeki vergi alımı bayinin bunun satmaya çalışırken verdiği vergi ve bnim alırken ödediğim vergi ???
bu kadar kanunsuz cezaya maruz bir ürüne bu kadar vergi ödenirken zerre sorun yok,  satışını  kullanım alanını denetlemek yerine tavuklara altın yumurtlatmaya devam. ben ne kadar takarken şuçluysam satıcı da suçlu ithalatçi da suçlu. bir dönem emniyet kemeri  tokası vakaa ları vardı,  polis araçları denetliyor du çünki ölümler vardı kazalarda ama hiç bir emniyet gücü departmanı bunları satan yerlere müdahale etmedi bir denetleme olmadı.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
ben yasakları savunmuyorum ki bunun saçmalığını değerlendirecek olan kurum yasama organı başta olmak üzere ilgili kurumlardır. Ben sadece yasak olduğu apaçık belli olan birşeyi yapıp sonra kabahat bulmaya kızıyorum..

ևok güzel ifade etmişsiniz. Ancak benim de aklıma takılan bazı sorular var, yanıtı sizdeyse lütfen bizi bilgilendirin.

֖ncelikle tamam, yasak olduğunu bile bile yapan bir kişi cam filmine itiraz etmeyecek buna sonuna dek katılıyorum. Fakat  ortalıkta onca sarhoş, onca trafik magandası dolaşırken ve istenildiği her an bu katil adayları trafikten men edilebilecekken, neden  kimseye zararı olmayan cam filmine daha sık ceza kesiliyor?

Bakın size bir örnek vereyim: Daha önce 10 yıl kadar yaşadığım bir şehirde,  toplu otellerin bulunduğu bir merkezde istisnasız her gece  içki içen insanlar alkollü olarak araçlarıyla şehir merkezine iniyorlar. Birkaç yıl önce bunlardan bir tanesi şehir içinde yaklaşık 120km/h hız ile seyir halindeki aracıma arkadan çarparak canıma kast etti. Gündüz masumca evine giden adam durdurulup cam filminden ceza yazılırken, gece bu insanlar neden durdurulmuyor? Gündüz cam filmi avına çıkılacağına neden daha çok  gece sarhoş peşine düşülmüyor mesela?

Cam filminden ceza yesem inanın çok zoruma gider ama aynı çevirmede ayyaşın birinin trafikten men edildiğini görsem hem vallahi hem billahi verdiğim para gözüme görünmez, helal olsun derim. ֖yle zaman oluyor ki cam filmi olmadığı için evraksız ayyaş çevirmeye takılmıyor; cam filmi var diye ayık vatandaş çevirmede ceza yiyor.  

֖zetle: Benim için mevzu yasaların uygulanması değil, yasaları uygularken ortaya çıkarılan adaletsizlik!

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
ևok güzel ifade etmişsiniz. Ancak benim de aklıma takılan bazı sorular var, yanıtı sizdeyse lütfen bizi bilgilendirin.

֖ncelikle tamam, yasak olduğunu bile bile yapan bir kişi cam filmine itiraz etmeyecek buna sonuna dek katılıyorum. Fakat  ortalıkta onca sarhoş, onca trafik magandası dolaşırken ve istenildiği her an bu katil adayları trafikten men edilebilecekken, neden  kimseye zararı olmayan cam filmine daha sık ceza kesiliyor?

Bakın size bir örnek vereyim: Daha önce 10 yıl kadar yaşadığım bir şehirde,  toplu otellerin bulunduğu bir merkezde istisnasız her gece  içki içen insanlar alkollü olarak araçlarıyla şehir merkezine iniyorlar. Birkaç yıl önce bunlardan bir tanesi şehir içinde yaklaşık 120km/h hız ile seyir halindeki aracıma arkadan çarparak canıma kast etti. Gündüz masumca evine giden adam durdurulup cam filminden ceza yazılırken, gece bu insanlar neden durdurulmuyor? Gündüz cam filmi avına çıkılacağına neden daha çok  gece sarhoş peşine düşülmüyor mesela?

Cam filminden ceza yesem inanın çok zoruma gider ama aynı çevirmede ayyaşın birinin trafikten men edildiğini görsem hem vallahi hem billahi verdiğim para gözüme görünmez, helal olsun derim. ֖yle zaman oluyor ki cam filmi olmadığı için evraksız ayyaş çevirmeye takılmıyor; cam filmi var diye ayık vatandaş çevirmede ceza yiyor.  

֖zetle: Benim için mevzu yasaların uygulanması değil, yasaları uygularken ortaya çıkarılan adaletsizlik!

gece sarhoş sürücülerin ve suçluların peşinde olduğunu ancak bu işi gece sokaklarda görev yapanlar bilir!!!
Bir vatandaş olarak hepimizin görevi bu şikayet edilen durumları ilgili mercilere bildirmek..Yani x şahıs şöyle ağır bir suç işliyor ben şuncağız cık şeyden ceza mı yerim gibi düşüncelere kapılmak günümüz çağdaş insanının düşebileceği bir hata değildir.Haksızlık yapıldığını düşünenler ilgili mercilere itiraz edebilir. Herşeyden önce bilmemiz gereken taassup içerisinde yapılan muhalefet anlayışından sıyrılmaktır. Sürekli belli bir meslek grubunu hedef alıp muhalefet yapmak zannımca doğru değildir. Yanlış birşeyler görüyor isek çözüm üretebiliyorsak çözüm üretelim he çözüm kapasitemiz yoksa itiraz etmek istiyorsak onu yapalım ileri demokrasinin var olduğu çağdaş ülkemde her şeye kapı açık.. thnxx