Cam filminden ceza yedim.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Cam filminden ceza yedim.

wave61 link' Alıntı:
yurt dışında yaşasanız kanuni olmayan bir şeyi acaba taktıracak ve bunun üzerinde bir de cezayı uygulayanlara kabahat bulabilecek misiniz??? 031blaa
Dediğinizi Tam Olarak Anlayamadım Yurtdışına Ne zaman geçiş yaptık...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Tırsıyorummmm Dünyanın Parasını verdim yakalnırsam :D

Söke içi ve kuşadası her türlü koparırım işi ama dışarda yakalnırsam yandım  019cryy

Söke ve Kuşadası'nda sıkıntı olursa bir tel yakinimdasin Muratcım :)
Geçen yaz adadan dönüşte oteller yokusunda radara girmistim  çekiççç bereket cama kesmediler.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Dediğinizi Tam Olarak Anlayamadım Yurtdışına Ne zaman geçiş yaptık...
yurt dışı farz ı misal verilmiş örnek hocam bunun yasak olduğunu bile bile takıp bir de çekinmeden devletin memuruna laf atan zihniyetten bahsediyorum.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
yurt dışında yaşasanız kanuni olmayan bir şeyi acaba taktıracak ve bunun üzerinde bir de cezayı uygulayanlara kabahat bulabilecek misiniz??? 031blaa

wave61 link' Alıntı:
yurt dışı farz ı misal verilmiş örnek hocam bunun yasak olduğunu bile bile takıp bir de çekinmeden devletin memuruna laf atan zihniyetten bahsediyorum.

Ne yazık ki yurtdışında ülkemiz gibi düşüncesiz dayatmalar yok aksine araçlarda ve iş yerlerinde filme teşvik var. En büyük nedeni ise klima tasarrufu ve bu sayede çevreye verilen zararın azaltılması

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

wave61 link' Alıntı:

Sende Haklısın...

Yasaksa Herkese Yasak Olmalı polis memuruna da amirine de

Ama Bence Cam filmi konusu biraz abartılıyo Çok koyu olmamakla birlikte Yaptırılması bence sorun teşkil etmemeli.

Örnek vericek olursak bizim buralar yazın 40 derece ve üstü oluyor arkada oto koltuğunda oturan çocuk için inanın büyük bir kolaylık...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Yasaksa Herkese Yasak Olmalı polis memuruna da amirine de

Ama Bence Cam filmi konusu biraz abartılıyo Çok koyu olmamakla birlikte Yaptırılması bence sorun teşkil etmemeli.

Ek olarak radarlarda bile ve makam araçlarında varsa demek ki sıkıntı olmuyormuş film haa oluyorsa herkese olsun o halde ayrımcılık niye?

Haa yine de olmaz film sıkıntı diyorlarsa orijinal siyah cam neden var?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Yasaklar ülkesi haline geldik. Alayınada kabahat bulurum. Yazın derece 38, nem oranı %70'i geciyor, hissedilen sicaklik 45'i geciyor. Cam filmi olmadan gelip burda araba kullanin hadi??

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben yasakları savunmuyorum ki bunun saçmalığını değerlendirecek olan kurum yasama organı başta olmak üzere ilgili kurumlardır. Ben sadece yasak olduğu apaçık belli olan birşeyi yapıp sonra kabahat bulmaya kızıyorum..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Yasaklar ülkesi haline geldik. Alayınada kabahat bulurum. Yazın derece 38, nem oranı %70'i geciyor, hissedilen sicaklik 45'i geciyor. Cam filmi olmadan gelip burda araba kullanin hadi??
Mersin yaklaşık 10 yıl yaşadım Mezitli'de ...Adana ile beraber yazın en çok kavurduğu şehirlerimiz..Yükselen nem oranı ile buharlaştığımız topraklarımız greatt

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler ve geçmiş olsun dilekleriniz için. Polis araçlarında bile cam filmi var iken hala neyin tartışmasını yapıyo bu adamlar ben onu anlamıyorum işte. Yazıcaklar ya bahane arıyolar trafikten düşürmeye çalışıcam tanıdık birileriyle başka çaresi yok bunun.