cam filmi?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar...
evet cam filmi konusunda birçok konu var ama ben nedir ne diğildir diye sormayacagım...hangisi yakışır diye soracagım...çok kararsız kaldım...

taktıracagım cam filmi suntek marka 10 yıl garantii cam filmi....

cam filminde %35 ve %20 varmıs...
aracımın camlarına %20 mi yoksa %35 mi taktırayım...
bunlar galiba içerinin gözükme oranı oluyor sanırsam...

sizce hangisi dahada yakışır?

fikirleriniz için teşekkür ederim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İbrahim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben açık renkli araçlarda camlar için yeşil renk tonlarının daha çok yakıştığını düşünüyorum, koyuluk oranı ise sıkıntılı, malüm ne kadar koyu olursa çevirmelerde ve gece kullanımlarında o kadar çok sorun olur.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aynen açık renk diyorum

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben açık renkli araçlarda camlar için yeşil renk tonlarının daha çok yakıştığını düşünüyorum, koyuluk oranı ise sıkıntılı, malüm ne kadar koyu olursa çevirmelerde ve gece kullanımlarında o kadar çok sorun olur.

abi hiç taktırmayacagım aslında sade dursun diyorum ama uzun yola gittiğimde küçük çoçuk var arabada uyuyor resmen güneş mahvediyor...o yüzden taktırıyorum...taktırmıskende yakıssın diyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben kızım bebekten şöyle bir uygulama yapmıştım. Çelik telden arka kapı camlarını çevreleyen bir kalıp çıkardım, daha sonra bu kalıbı tül tarzı siyah ince bir kumaşla kapladım. Bu malzemeyi uzun yıllar kullandıktan sonra geçenlerde ufak çocuğu olan bir arkadaşa verdim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%20 yaptırın diyeceğim akvaryum gibi oluyor. %35 yaptırın diyeceğim bu seferde bakan arabası gibi oluyor.
en güzeli ön 2 cam 1 numara arka camlar 2 numara yaptırın geçin...
benim arabada böyle bir sıkıntı yaşamadım daha. ama dayımın corsaya yanlara 2 arka cama 3 numara çektirdik araba zifiri karanlık oldu çevirmede ön camları indirip giriyoruz korkudan yaz kış :D

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hiç taktırmayacagım aslında sade dursun diyorum ama uzun yola gittiğimde küçük çoçuk var arabada uyuyor resmen güneş mahvediyor...o yüzden taktırıyorum...taktırmıskende yakıssın diyorum...

aynen senelerce kanundur dedim yasaksa vardır bir hikmeti dedim ama yettiyse yetti artık ceza yemeyi göze alıp bende taktıracağım en incesinden. :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%20 yaptırın diyeceğim akvaryum gibi oluyor. %35 yaptırın diyeceğim bu seferde bakan arabası gibi oluyor.
en güzeli ön 2 cam 1 numara arka camlar 2 numara yaptırın geçin...
benim arabada böyle bir sıkıntı yaşamadım daha. ama dayımın corsaya yanlara 2 arka cama 3 numara çektirdik araba zifiri karanlık oldu çevirmede ön camları indirip giriyoruz korkudan yaz kış :D

yani %20 zifiri karanlık %35 de açık kalıyor diyorsunuz bunu anladım...:)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kızım bebekten şöyle bir uygulama yapmıştım. Çelik telden arka kapı camlarını çevreleyen bir kalıp çıkardım, daha sonra bu kalıbı tül tarzı siyah ince bir kumaşla kapladım. Bu malzemeyi uzun yıllar kullandıktan sonra geçenlerde ufak çocuğu olan bir arkadaşa verdim.

abi aslında bende bold perdeler varya onu düşündüm bugun...nasıl olur acaba...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi aslında bende bold perdeler varya onu düşündüm bugun...nasıl olur acaba...

Bence en temizi o, çevirmelerde sorun yaşama riskin de azalır, gerektiğinde çıkarır bagaja koyarsın. Bir seferinde camları çok koyu renkli, zamanında epeyce havalı olan bir otobüsle gece yolculuğu yapmıştım, sabahın olmasını beklerken personel kahvaltı servisine başlamıştı, meğerse güneş doğalı epeyce olmuş :) .