cam filmi

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camda bayağı bi hava boşluğu var , montaj sırasında sıcak hava tabancası kullanmamış gibi duruyor eğer kullanmadıysa bence arabayı götür ve arka camı hava tabancasıyla tekrar ısıtması söyle bence. küçük kabarcılar kayboluyor ama büyüklerin düzelmesi bayağı zaman alıyor.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rezistansların üstünde olmak üzere iki tane çizgi halinde hava yolu var plastik anahtarla orayı kapatsam bile tekrar oluşuyor
bana biraz zor kapanır gibi geliyor film çeken kişi 10-15 gün içinde kaybolur dedi bekleyeceğim göreceğiz bakalım ne olacak :( inşallah kapanır

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum ucuz değilmi 100?hemde çizilmez için,bide tarif ettiğin yer kazımkarabekirdeki ünlü oto var ordamı?tam olarak neresi?
quote]

tesadüf eseri buldum ankamall ı geçince iskitlerde küçük bir sanayi var onun içinde. kartını almadım ama karşısında bir tane opel yedek parcası satan bir yer var zaten oranın tavsiyesiyle gitmiştim.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bu filmler arka camdaki ısıtıcılara zarar veriyormu acaba veya ısıtıcılar filme zarar verirmi.

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
selam arkadaşlar bu filmler arka camdaki ısıtıcılara zarar veriyormu acaba veya ısıtıcılar filme zarar verirmi.

Benim arka camda film var ve rezistanslar görev yapıyor bir problem yok yani.

Ama söktürüp yenilemek istemiştim bir ara usta filmi sökerken rezistanslara zararı olur dedi bende vazgeçmiştim.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım birde lazerle yapılıyor bunların fiyatı konusunda bilgisi olan var mı?

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu film taktırmak yasak değilmi ; bende taktırayım diyorum ama başım polisle belaya girer diye korkuyorum , konu hakkında bilgisi olan durumu açıklarsa sevinirim.

Evet yasak.Ama şöyle:arac içerinin %70 inin görünmesi lazım diye biliyorum.Yani 1 ve 2 numara filmlere bişey demiyolar.Çok koyu siyah olursa arkadaşında dediği gibi kazalarda problem yaparlar.Kaza olmasa bile rutin kontrolde bile çizer geçerler. :good:

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen polislere hak vermiyor değilim..
Benim bir modifiye meraklısı arkadaşım vardı. Adam öyle koyu bir cam filmi yaptırmıştı ki, akşamları sola sağa dönüşlerde özellikle park ederken dikiz aynasını görebilmek için yan camlarını açmak zorunda kalırdı. Çok iyi hatırlıyorum çünkü, adamın arabasına kışın binmek kadar kötü bir eziyet yoktu. Ha bire cam açılıp duruyordu buz gibi havada :)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koyu renkde öyle sıkıntılar olduğunu filmi çeken usta söylemişti o yüzden açık renk çekelim deyip beni ikna etti şu an çok memnunum dikiz aynaları karartmalı gibi oldu :D akşamları arkadan gelen araç uzunları yakmış hiiiç önemli değil film ışığı kırıyor (ben ışıklardan baya rahatsız oluyorum bazı araçların kısaları bile çok güçlü)
ama ön iki cam 1 ton daha açığı olsaymış daha güzel olacakmış. ayrıca bu sıcaklarda araca bindiğimde öncekine oranla %60-70 daha az sıcak oluyor üstelik döşemelerin rengide daha az solacak