cam filmi yasakmı

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isparta'da genelde eski araçları durdurup söktürüyorlar. Mesela şahin, doğan gibi arabalrda gördülermi filmleri kaçış yok illaki sökeceksin. Ama ben polisin önünde yarım cam duruyorum. Tam belli olacak şekilde bişi demiyorlar.

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ist da iki gün evvel 108 ytl ceza yedim... 2 numara orta koyulukta cam filmi war bende.. fakat ikinci ihtarda cam filmini sökme yetkisinede sahipler...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar
pardonda 2. uyarıyı yaptıgını nerden bilecek polis?

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar
pardonda 2. uyarıyı yaptıgını nerden bilecek polis?
bunu bende merak ediyorum.belkide polis araçlarındaki cihazda kayıtlıdır.kimlik kontrolünde bile onları kullanıyolar zannedersem.ad-soyad yazınca tüm bilgiler çıkıyomuş diye duydum.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabanın birinde 2 senedir var.imza yerinde gördüğünüz uc plakalı olanda işte gördüğünüz gibi bayada koyu ama sorun olmuyo.çokta gezen birisiyim çokta çevirmeye girerim mutlaka her çevirmede durdurulurum(özellikle geceleri).fakat kesinlikle ceza yemedim.çevirmeye girerken ön camları tamamen indiriyorum sorun olmuyo.bırrak cezayı,bağlamayı polis sormuyo bile.bikere arabayı polis çekiciye bindiriyodu o sıra bi film muhabbeti geçti.arabayı çektirtmedim tekerlere bağladıkları şeyleri söktüler.bu sefer bu camlar ne böyle dediler.dedim film.yasak bilmiyomusun niye yaptırdın dedi.dedim abim eşi ve bebeğiyle sürekli uzun yola çıkıyoo.bebek yollarda güneşten perişan oluyo dedim.abim o yüzden yaptırmıştı dedim.tmm dedi.yani polis ya insaflı çıktı sölediğimi yemiş numarası yaptı yada gerçekten sölediğimi yedi.(abim henüz bekar:))

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabanın birinde 2 senedir var.imza yerinde gördüğünüz uc plakalı olanda işte gördüğünüz gibi bayada koyu ama sorun olmuyo.çokta gezen birisiyim çokta çevirmeye girerim mutlaka her çevirmede durdurulurum(özellikle geceleri).fakat kesinlikle ceza yemedim.çevirmeye girerken ön camları tamamen indiriyorum sorun olmuyo.bırrak cezayı,bağlamayı polis sormuyo bile.bikere arabayı polis çekiciye bindiriyodu o sıra bi film muhabbeti geçti.arabayı çektirtmedim tekerlere bağladıkları şeyleri söktüler.bu sefer bu camlar ne böyle dediler.dedim film.yasak bilmiyomusun niye yaptırdın dedi.dedim abim eşi ve bebeğiyle sürekli uzun yola çıkıyoo.bebek yollarda güneşten perişan oluyo dedim.abim o yüzden yaptırmıştı dedim.tmm dedi.yani polis ya insaflı çıktı sölediğimi yemiş numarası yaptı yada gerçekten sölediğimi yedi.(abim henüz bekar:))
alem adamsın vesselam :D forumumuzda polis birisi varsa yandık.her çevirmede filmli arkadaşların çekeceği var.:kop:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu bende merak ediyorum.belkide polis araçlarındaki cihazda kayıtlıdır.kimlik kontrolünde bile onları kullanıyolar zannedersem.ad-soyad yazınca tüm bilgiler çıkıyomuş diye duydum.
GBT denilen bi olay vardır.eskiden telsiz veya telefonla merkeze araç bilgileri sorulurdu...şimdi mobese sayesinde mobeseli araçlardan(trafikçilerin çogunda vardır) şahısın tüm bilgileri elde edilebiliyor.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eve yeni geldim ve az önce cam filminden dolayı 108 ytl ceza yedimm!burda ceza yemedim sorun olmuyo dedim heralde aramızda ispiyoncu var:)şikayet ettiler:).daha sabah bahsettim sorun olmuyoo diye gece cezayı yazdılar.çevirmeye girdimm polis abovv buu nee laa arabanın içi görünmüyoo bilee dedi:)ben ufaktan güldüm neyse bunları en kısa zamanda söktür yasak dedi.yine aynı yalanı söledim abim yaptırdı bebeği için polis ya yedi yada yemiş numarası yaptıı.ordan komser ekip otosundan indii hopp hopp dur dedi durdum bağlayın şu arabayı diye polislere emir verdi:).bu neyyaa simsiyah camlar felan derken sonra ceza yazdırdıı(108 ytl) arabayıda soruyolar daha önceden cam filminden dolayı cezası varmı diye.varsa arabayı bağlıyorlarmış.sonra filmleri söktürüp tekrar muayeneye giriyomuşsun felan filann. diyeceğim oo kii gece gece 108 ytl içime oturduu.

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sanada geçmiş olsun bende bi hafta evvel sahil yolunda yedim 108 ytl yi... bu ara özellikle geceleri affetmiyo polis amcalar :) ama 2. ye yakalanırsak harbii yandık desenize söktürmek de bi kenara tekrar muayene falan yandık ki ne yandık.... bu arada 15 gün içinde öde cezanı da %25 indirimi war bari...