cam filmi ve blowoff

ferdiboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comboya en ii çizilmez amerikan cam filmini nerde ne kadara yaptırabilirim? bide comboya blowoff taksam kaldırırmı garanti dışı kalırmı? bilgisi olan varmı acaba?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çizilmez filmden ziyade çok katlı güvenlikli ve tabiki çizilmez filmleri tercih ederim

normal filmler hırsızların gözbebeği camı patlatıyo ses çıkmıyoişini hemen hallediyo

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada üyeler bölümünde kendini tanıtmak grekiyo yoksa kimse cvp vermez konun kliitlenebilir

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti bozuluyorr

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blow-off garantiden çıkarır arkadaşlar da yazmış zaten.Cam filmi ise kaliteli olması şart tabikide yardımcı olabilirim istersen...yanılmıyosam 200 lira gibi bir fiyattı.Daha azada yaptırabilir yada zibart gibi 400 lira gibi rakamlarda ödeyebilirsin,tamamen keyif istek farklılığı saygılar.

ferdiboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaslar ilginize.blowoffu sordum ewet garanti dışı kalıomus.film olayındada ziebart en iisi ordan hallatcem.

ferdiboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bn stickerimi aldım yapıştırdım ama bn hala trafikte stickerli hiç opel göremiorum.bn eski hondacı olarak bu olayı en az onlar kadar abartmalıyız die düşünüorum...