Cam Filmi Önerisi (Ankara)

orhan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Filmi Önerisi (Ankara)

Ankara Llumar bayi olarak geçen Çağrı Yapıyı kesinlikle önermem. Israrla döşemeyi sökmeden yapmalarını istememe rağmen sökmeden olmayacağını söyleyip söerken kapı iç çıtasının tırnağını kırdılar.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Şaşmazda yapıyorlar mı bu film işini? Gideyim yaptırayım :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lumar ATC35
Kullaniyorum ne cok acik nede koyu.

Piyasadaki dandik röntgen filmi gibi mora dönen filmleri tavsiye etmem.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Ankarada 3M'de (Ulus Rüzgarlı sokakta) CS35 yaptırmıştım (Orta ton). Fiyat piyasa üstü ama kafam rahat. Soldu attı derdin olmaz. Tavsiye ederim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Ben Ankarada 3M'de (Ulus Rüzgarlı sokakta) CS35 yaptırmıştım (Orta ton). Fiyat piyasa üstü ama kafam rahat. Soldu attı derdin olmaz. Tavsiye ederim.
3M de cok kaliteli.  bravoo

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

B֜LENT link' Alıntı:
3M de cok kaliteli.  bravoo
Abi sahte 3m çok fazla. Benim filmlerde 3m ama lumar ve solargard iç ışık geçirgenliği daha iyi. 3m 2 numara ile akşam yan aynalarında sorun yaşıyorum. Lumar ve solargard daha geçirgen. Solargard testlerde güneş korumada dünyanın en iyisi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi sahte 3m çok fazla. Benim filmlerde 3m ama lumar ve solargard iç ışık geçirgenliği daha iyi. 3m 2 numara ile akşam yan aynalarında sorun yaşıyorum. Lumar ve solargard daha geçirgen. Solargard testlerde güneş korumada dünyanın en iyisi.
O zaman benimkide ondan mustafa abi :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
O zaman benimkide ondan mustafa abi :D
Sizin filmler markasız  :D En mantıklısını siz yaptınız kaliteli markaya 3 mislini vermektense 2 yıl garantili taktırdın. Polis ciddi sıkıştırıyor Nevşehir'de babamın arabasının filmini söktürdüm bir de ceza yedim. Memur affetmiyor 10 dakika dil döktüm filmleri sökeyim diye, söktüm yine yazdı  :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sizin filmler markasız  :D En mantıklısını siz yaptınız kaliteli markaya 3 mislini vermektense 2 yıl garantili taktırdın. Polis ciddi sıkıştırıyor Nevşehir'de babamın arabasının filmini söktürdüm bir de ceza yedim. Memur affetmiyor 10 dakika dil döktüm filmleri sökeyim diye, söktüm yine yazdı  :)
şimdilik gayet memnunum bende bir sıkıntı ile karşılaşmadım hesaplıda olduğundan sök deselerde çok problem olmaz arkalaradamı ceza yazıyorlar mustafa abi

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
keçiören ataparkta Custom garage Emrah Beye yaptırdım memnun kaldım, fazla bir para vermeyim filme diyorsanız tavsiye ederim.

Custom Garage malesef 1 haftalık tatile çıkmış, benimde memlekete dönmem gerekiyor. Ankara'da başka yer tavsiye edebilecek var mı? Zaten 1 numara yaptıracağım polisle sıkıntım olacağını sanmıyorum bu yüzden, az kaliteli yaptırsak ta olur sanırım :)