Cam Filmi Karmaşası

salihakmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. Aracıma 1 ay önce film çektirdim. Ancak kaç numara olduğunu bilmiyorum. 3 farklı model vardı. Açık orta koyu olmak üzere. Ben orta koyulukta olanı çektirdim. Ancak bugün trafik çevirmesinde aracın camlarının çok koyu olduğunu söyledi polisler. Bu işin aslı nedir nasıldır. Kaç numaraya kadar serbesttir. Cevaplarınız bekliyorum. Teşekkürler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hatırladığım kadarıyla son çıkan uygulamaya göre ön cama film kesinlikle yasak, diğer camların koyuluğu ise içeriyi görebilecek koyulukta diye olması lazım (sanırım o da 2 numara diye tanımlanıyor).

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bir kere sordum; ön cam hariç diğer camlarda onaylı firmalarca takılan sertifikalı ürünlere bir şey demiyoruz dedi polisin biri.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
en güzeli bod perde :D polis birkere durdurdu afra tafra yaptı film zannetti. çıkardım perdeyi gözleri açıldı arkadaşın.

salihakmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli bod perde :D polis birkere durdurdu afra tafra yaptı film zannetti. çıkardım perdeyi gözleri açıldı arkadaşın.
O da iyiymiş aslında hocam :) Ya ama bu konuda biraz iyi polise denk gelmek lazım :) Kötü polise denk gelirsen seninki standartlara uygun olsa bile uğraştırıyor.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cam filiminde geri fites. Cumhur başkanı düzeltilmesi için talimat vermiş. Dün söktüm bugün şansımıza küselim diyorum .İnşallah birdaha değiştirmezler.:(:mad::maden:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede siyasilere asla güvenmiyorum deyince "siyaset yapmayalım" diyenler oluyor. Al işte son uygulama. Önce serbest, sonra yasak, şimdi de bir daha düşünelim durumu, tıpkı MTV'de olduğu gibi. İyi hoş da bütün yasaların altına son imzayı atıp da resmi gazetede yayınlanmasına izin veren kim? :( Yasaya güvenerek 300 TL ver yaptır, sonra yasaklandığı için yasaya saygı duyarak 300 TL ver söktür, sökülürken cam rezistansı kopsun, şimdi tekrar film çektirmek için aynı paraları tekrar mı ödeyeceğiz? Bizim zararımızı, birtakım şeyleri eline yüzüne bulaştıran AKP iktidarı çekecek mi?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benzer konular artık vatandaşı bezdirdi. Gelde siyastçiye güven...! Yerden göğe kadar haklısınız.siyaset denilecek diye bundan önce yazdıklarımı sildim.Sadece şunu söyleyeyim benim gibisöktürenler şimdi madur değilmi.:mad::maden:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Pazartesi günü muayeneye girdim. Araç SW, hırsızlardan bagajdaki eşyaları gizlemek amacıyla sadece bagaj bölümündeki camlarda 2 numara film vardı. Yasak dedikleri için, oturdum söktüm. İki gün sonra cumhurbaşkanı "ben yasağı yumuşatıyor, cam filmine kısmen izin veriyorum" derse bu durum tükürdüğü tükürüğü yalamaya benzemez mi?

Yasak ile ilgili yasayı bizzat kendisi imzalamasaydı, yani vekaleten bir başkası tarafından imzalansaydı, cumhurbaşkanının aldığı kararı desteklerdim ama yasak ile ilgili yasayı bizzat imzalayıp, yoğun tepkilerden sonra, "aman ha vatandaşı mağdur etmeyin" diyerek bizleri saf yerine koyması son derece üzücü bir durumdur. :(