cam filmi istanbul :) 130+126:)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi geldim muayeneden Şase numarası ruhsatta WOL muş W0L olması gerekiyormuş ek1 gerekiyormuş. Arka kemerlerin tokaları koltuğun altındaymış çok dikkatli tüvtürk çalışanımız arka emniyet kemeri yok yazmış. Cam filmine hafif kusur demiş ama ek1 den dolayı filmlerde sökülecek. Egzoz paslı demiş de onu anlayamadım dışına bakarak mı kara veriliyor. Egzozu değiştireli 1 sene olmadı. Yani bizim filmlerde gitti :(

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnsan aracının içinde rahat olmak istiyor belkide spor görünümle bunu yapıyor ama dış güvenliği etkileyen bir unsur bu cam filmi bende ne yalan söyliyim istiyorum taktrmak herkez bizim gibi değil şüphelisi var arsızı var e poliste haklı olarak içeriyi araca yaklaşmadan görmek niyetinde..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende gecen bir polisle tanıştım öncam dahil simsiyahtı. sivil araç hatta aracın plakası polisin adının ilk 3 harfiydi:D:D:D

böle çifte standardada çomak sokarım...

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende gecen bir polisle tanıştım öncam dahil simsiyahtı. sivil araç hatta aracın plakası polisin adının ilk 3 harfiydi:D:D:D

böle çifte standardada çomak sokarım...

AYNEN TOPLUM POLİSİ Bİ ARKADAAŞIM VAR CAMA FENER TUTSAN GÖZÜKMEZ, E SİZE BÖLE BİZE NEDEN BÖLE DEDİM.... ORASINI KARIŞTIRMA DEDİ...
BENDE ÇOMAK SOKMAK İSTİYORUM :kop:

erdem34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vatandaşa cezayı keserler ''biz görevimizi yapıoruz diye'' kendi '' ÖZEL '' arabalarının camları kömür gibi simyiyah.Hani cam filmi yasaktı nerde kaldı bu kanun ??????:mad::mad::mad:

nolcak kardeşim;liseyi bitirip bişiye sap olamayan hele hele polislik gibi kutsal bi mesleği taşıyacak kabiliyete sahip olayamayan adamları polis diye karşımıza dikersen bu adam çifte standartta uygular,hakarette eder herşeyi yapar kısacası .
Yolda yürürken kolları yarımşar metre havada adete dünya'yı biz yarattık tarzında polisleri gördükçe verdiğim vergiler için üzüntü duyuyorum açıkçası ...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vatandaşa cezayı keserler ''biz görevimizi yapıoruz diye'' kendi '' ÖZEL '' arabalarının camları kömür gibi simyiyah.Hani cam filmi yasaktı nerde kaldı bu kanun ??????:mad::mad::mad:

nolcak kardeşim;liseyi bitirip bişiye sap olamayan hele hele polislik gibi kutsal bi mesleği taşıyacak kabiliyete sahip olayamayan adamları polis diye karşımıza dikersen bu adam çifte standartta uygular,hakarette eder herşeyi yapar kısacası .
Yolda yürürken kolları yarımşar metre havada adete dünya'yı biz yarattık tarzında polisleri gördükçe verdiğim vergiler için üzüntü duyuyorum açıkçası ...
+ bir de o beğenmediğin polislerde muazzam bir soğukkanlılık olmalı. Bizim formda bile halen görev yapan (veya bir yakını polis olan) arkadaşlarımız var o nedenle kelimeleri biraz daha dikkatli seçmemiz gerekir. Diğer yandan resmi elbiseyi sırtımıza geçirip, belimize silahı takınca acaba bizler nasıl oluruz ki? Bir garip vatandaş iken bu kadar kural tanımazsak biraz fırsatını bulunca kimbilir neler yapmayız.

erdem34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+ bir de o beğenmediğin polislerde muazzam bir soğukkanlılık olmalı. Bizim formda bile halen görev yapan (veya bir yakını polis olan) arkadaşlarımız var o nedenle kelimeleri biraz daha dikkatli seçmemiz gerekir. Diğer yandan resmi elbiseyi sırtımıza geçirip, belimize silahı takınca acaba bizler nasıl oluruz ki? Bir garip vatandaş iken bu kadar kural tanımazsak biraz fırsatını bulunca kimbilir neler yapmayız.

Savaş abim ne demek istediğini anlıorum ama,bir insanın polis olunca değişgenlik göstermesi o kişinin kişilik yapısının bozuk olduğu anlamına gelir benim açımdan.

Şunuda belirtiim;benim polisleri beğenmedim falan yok ! görevini hakkı ile yapanları ALLAH BELADAN KAZADAN KORUSUN başımızdan eksik etmesin

Ayrıca şunuda söylemek istiyorum;bizim kurallara - kanunlara karşı saygısızlık yapma gibi bir lüksümüz yok.Bizim demek istediğimiz şu;bu kanun var tamam ama, neden sivil vatandaşa işliyorda bir polis memuruna,bir avukata, bir hakime geldiği zaman işlemiyor ??? bizim kızdığımız nokta bu

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Klasik bir ifade olacak ama gerçek, her kurumda art niyetli kişiler mutlaka vardır. Bir insanın karekteri zayıfsa neci olursa olsun yaramaz insandır, sağlam karekterli ise adamı padişah da yapsan tutumu değişmez. Kanunların uygulanması konusundaki aksaklıklarda seninle hem fikirim. Kanun koyucular kanunları hazırlarken keşke şunlar şunlar (yani meslek bazında kayırdıkları toplulukları) bu kanundan muaf diyebilseler. Bence kanunları yapanlar denetimlerini de kendileri yapsalar işin ne kadar zor olduğu ortaya çıkar. İlgili ilgisiz, iş yapıyoruz mantığı ile kanun çıkarmak, denetimini başkalarının sırtına yıkmak marifet değildir. Mesela 1 Temmuzdan itibaren enerji kimlik kartı olmayan evlerin (gecekondular dahil) satılamayacağını, kiralanamayacağını kaçımız biliyor. Kanun çıkalı 3 sene oldu, bir iki ay sonra ortalık bak nasıl karışacak.

erdem34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik bir ifade olacak ama gerçek, her kurumda art niyetli kişiler mutlaka vardır. Bir insanın karekteri zayıfsa neci olursa olsun yaramaz insandır, sağlam karekterli ise adamı padişah da yapsan tutumu değişmez. Kanunların uygulanması konusundaki aksaklıklarda seninle hem fikirim. Kanun koyucular kanunları hazırlarken keşke şunlar şunlar (yani meslek bazında kayırdıkları toplulukları) bu kanundan muaf diyebilseler. Bence kanunları yapanlar denetimlerini de kendileri yapsalar işin ne kadar zor olduğu ortaya çıkar. İlgili ilgisiz, iş yapıyoruz mantığı ile kanun çıkarmak, denetimini başkalarının sırtına yıkmak marifet değildir. Mesela 1 Temmuzdan itibaren enerji kimlik kartı olmayan evlerin (gecekondular dahil) satılamayacağını, kiralanamayacağını kaçımız biliyor. Kanun çıkalı 3 sene oldu, bir iki ay sonra ortalık bak nasıl karışacak.

Evet abi katılıyorum söylediklerine :)

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salak saçma bi şeyden,para kazanmak için yapılan bişey aslında;caza kesicek arkadaşa 50 sıkıştırsak yırtarız gibime geliyo,acaba ha?