cam filmi istanbul :) 130+126:)

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba geçen hafta cam fılmı ve xenon jant an dolayaı memura takıldım dedıkı araca ceza kesıyorum abi etme eyleme bak yanında çiziyim dedim yok nuh dio peygamber demiyor her neyse gbt sorgulattı dedıkı arabayı peşin almışşsın ceza ödersin artık sinirlendim yaz dedim her neyse 7 gün içinde getir dedı sildir eger sildirmezsen aracını trafikten men ederim dedi.Ben de hafta sonu paşa paşa filmi söktüm xenonu sökmedim jantlarıda sökmedim 0 kusurla geçtim
Bu arada arkadaştada honda var beyaz camlar film ona başımdan geceni anlattım obana birşey olmaz dedi ertesi gün oda yedi cezayı:) ama o sadece filmi sökmüş aracın fotograflarını çekmiş emniyetten sildirmiş

Emniyete danıştım bu film olayı neden böyle oldu diye onlarda eskiden 1 numara geçiyordu muayeneden bile ama artık yasak yeni bir trafik şube müdürü gelmiş onun talimatı

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o trafik şube mudurune filmli araç çarpsın. şaka biyana Allah kaza felan göstermesin kimseye. bende muayenede yedim film darbesi. anlaşılan kıyamet yakın otolar süsünü dökecek.
trafik muduru giderse belki değişir yine. malum kurallar değil uygulayıcılar iş çıkarıyor.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milyonlarca arabada film var hangi birine ceza yazcaklar. gecen sene bana emniyet kemerinden ceza yazdilar. dedim bak bak geciyo yanimizdan ona niye yazmiyosun! sen baliga gidince butun baliklari yakalayabiliyomusun dedi bana. boyle bi mantikda bunlar iste..

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayenede artık sıkı tutuyor işi benim mercek oldugu için xenon geçtim arkamdakı toyota kaldı jantlardan korkuyordum 19 inç 235 35 19 sorunsuz geçtim.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg taktircam mecbur muayneye gircez 2 numara film var soktururlerse cok kufrederim :mad:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
milyonlarca arabada film var hangi birine ceza yazcaklar. gecen sene bana emniyet kemerinden ceza yazdilar. dedim bak bak geciyo yanimizdan ona niye yazmiyosun! sen baliga gidince butun baliklari yakalayabiliyomusun dedi bana. boyle bi mantikda bunlar iste..
Ceza konusunda belki her araca ceza yazmaya yetişemiyebilirler ama, piyasadaki araçların 1/10 na ceza yazsalar diğerleri de ceza yememek için kendiliğinden söker. Bu durum çare mi, elbette değil. Aslında oto cam fabrikaları bu fırsattan faydalanıp atılıma geçebilirler. Cam fiyatlarını makul seviyelere çekseler vatandaş da neden polisle, filmle, cezayla uğraşsın ki? Diğer yandan polisin dediğine de bittim yani, güzel mantık :).

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceza konusunda belki her araca ceza yazmaya yetişemiyebilirler ama, piyasadaki araçların 1/10 na ceza yazsalar diğerleri de ceza yememek için kendiliğinden söker. Bu durum çare mi, elbette değil. Aslında oto cam fabrikaları bu fırsattan faydalanıp atılıma geçebilirler. Cam fiyatlarını makul seviyelere çekseler vatandaş da neden polisle, filmle, cezayla uğraşsın ki? Diğer yandan polisin dediğine de bittim yani, güzel mantık :).

adam oyle dedi savas abi. ayni gun hem emniyet kemeri hemde radardan yazdilar. hemde 94 le gidiyomusum limit 70 mis. 222 TL yazmisti. 50 TL de emniyet kemeri. evlat acisi gibi koymustu. napalim kabul gunumuzmus dedim :(

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güldüm ya sorsaydın ya cem yılmaz la akrabalığı varmıymış diye.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim komşu var sivil polis arabasının içini görmek için camı kırmanız gerekir

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence net ve güzel bir cevap :D