cam filmi cektirmek isteyenler :)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
aksarayda yapılan 50 liralık filmi yaptıkları bir araçta baktım heryeri kabarmış daha baştan kötü 50 lira diye gidip yaptırmayın arkadaşlar 50 liranıza yazık günah orj kalsa daha iyi camlar heryeri kabarmış bir cam filmi istemem ben açıkcası garantili dediğine bakmayın hergün gider söktürür yenisi çektirirsiniz orada benden söylemesi

faras79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisten.internet fiyatı toplam 450 ytl falan.ama serviste 3 parça takım olarak kdv dahil faturalı olarak 150 liraya mal oldu.arkadaki 3 camı da tam olarak kapatıyor.kelebek cam kısımları dahil.eksik fazla hiçbir yer yok.
arka tarafta kızım oturuyor.o nedenle güneşten rahatsızız.
cam filmi başka birşey tabi.ama sadece arka tarafa film çektirip kullanmak isteyen arkadaşlara bunu tavsiye ederim.

hangi servis'te verdiler o fiyatı. Aslında bende dusunuyorum ama internet'te fiyatı yüksek olduğu için vazgecmiştim. Bende o servis'e sorayım bari :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hangi servis'te verdiler o fiyatı. Aslında bende dusunuyorum ama internet'te fiyatı yüksek olduğu için vazgecmiştim. Bende o servis'e sorayım bari :)
izmir de kopel den aldım.istanbuldan bu fiyatla bulamazsanız burdan alıp gönderebilirim aklınızda olsun.

ophelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar ben cektrdım ve gayet guzel oldu ve 5 yıl garantılıymıss :)

salih34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yeni yaptırdım. Ön kapılar normal orjinal cam gibi.Arkalar american film 200 ytl arkadaş hatırına yaptılar. Çok güzel oldu. Kapı döşeme ve diğer yerleri kaportacıda söktürdüler filmler tam takıldı sonra tekrar döşeme tekrar montaj edildi. Çok memnunun. Sivas' a işi düşün arkadaşlar eski sanayide çok iyi film çekiyorlar. Selamlar

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar içerden iz kaliyomu acaba vede iki gun sonra mora dönmesin bende dusunuyorm yaptirmayi

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim diyeceğim şudur. llumar yada en kötü 3m in filmlerini çektirin. birde solar gard (guard degildi sanırım) olabilir. ama bu film çektirmeden en önemli olay işçilik. işte orası size kalmış.

osmankarakoc85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşlar bende yaklaşık 1 ay önce 50 tl ye Aksaray'da çektirdim. Çok memnunum boşu boşuna 250-300 tl vermeyin filmlere hiç gerek yok. Ben 50 TL lik çektirdim size de tavsiye ederim...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçende eliftuning sitesinde xenon fiyatı araştırırken gördüm.Cam çerçevesine sıfır oturan perdeler satılıyor.Dışardan kalın flim gibi görülüyor içerden dışarıyı rahat görebiliyorsunuz.Trafikle uğraşma derdi de olmaz.Trafik polisleriyle uğraşmak istemeyenlerin incelemesinde fayda var diye düşünüyorum.
Not: eliftuning irması ile alakam yok böyle ürünlerden herkes faydalansın diye yazıyorum.

dou61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cam filmini ben yaptırdım orda....gayette memnunum hem yani dierlerinden ne farkı var derseniz sadece işte sonaxınki aha bi parlak(canlı görünüo) daha 2 gün önce yaptrm ve orda bi yer var kampanya yapmış cam filminde cam filmi 23 ytl die ama randevu almak gerekiyor.ben bekliyemedm orayı hazırda gitmişken yaptrdm 50 ytlye ve polis sökse bile sorun deil ön camları 20 ye yapıolar :D