cam filmi cektirmek isteyenler :)

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sakin ha yanlis anlasilma olmasin bu yazdiklarimdan benim hicbir ticari kazancim yok, bugun kendi arabam icin ufak tefek parca bakmaya aksaraya gittim, dolasirken once angel fiyati sordum 300 ytl dediler(corsa c), ordan cikip sis fari aradim ama maalesef bulamadim, derken adamlar kocaman yazilarla yazmislar, 50 ytl.ye komple araclariniza amerikan mali fil kaplanir diye, adamlara is ustunde denk geldim ve oldukca titiz bir sekilde calisarak yapiyorlardi, valla aksam uzeri oldugundan ve adamin elinde is oldugundan yaptiramadim, aslinda birazda polis korkusundan yaptirmadim desem yeridir ama yinede o an gozumu karartmistim yaptiracaktim, ucuz yollu yaptirmak isteyenlerin aksaraya giderek yaptirabileceklerini forumda paylasmak istedim...

yineliyorum ben satici yada firmadan birinin arkadasi degilim ve bu topici sadece opelci arkadaslara faydam dokunsun diye actim, en ufak bir ticari kazancim yok bu isten, faydam dokunduysa veya dokunacaksa ne mutlu bana :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50ytl'ye mi maşallah.aslında amerikan filmden daa önemli olan dükkan yda genel anlamda farketmez bi garanti sunabiliyorlar mı.eğer sunabiliyorlarsa cidden çok güzel fiyat...

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla çok iyiymiş fiyatı.Ben burda sordum tek cama 60 ytl dediler

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım..ben fındıkzadede oturuyorum bi koşu gidip çektireyim filmi:D polis söktürürsede artık 50 ytl giderse gitsin:D eheuhu şaka bi yana film düşünmüyorum henüz..ama taktırcak olsam düşünürdüm..değerli bi opelim.net üyesi adamlar titiz falan diosa vardır bi bildiği :D bu arada eğerki film yaptırırsanız ordan resimlerini paylaşırsanız sevinirim.. ayrıca angel 300 ytl sonra marka mı?

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sakin ha yanlis anlasilma olmasin bu yazdiklarimdan benim hicbir ticari kazancim yok, bugun kendi arabam icin ufak tefek parca bakmaya aksaraya gittim, dolasirken once angel fiyati sordum 300 ytl dediler(corsa c), ordan cikip sis fari aradim ama maalesef bulamadim, derken adamlar kocaman yazilarla yazmislar, 50 ytl.ye komple araclariniza amerikan mali fil kaplanir diye, adamlara is ustunde denk geldim ve oldukca titiz bir sekilde calisarak yapiyorlardi, valla aksam uzeri oldugundan ve adamin elinde is oldugundan yaptiramadim, aslinda birazda polis korkusundan yaptirmadim desem yeridir ama yinede o an gozumu karartmistim yaptiracaktim, ucuz yollu yaptirmak isteyenlerin aksaraya giderek yaptirabileceklerini forumda paylasmak istedim...

yineliyorum ben satici yada firmadan birinin arkadasi degilim ve bu topici sadece opelci arkadaslara faydam dokunsun diye actim, en ufak bir ticari kazancim yok bu isten, faydam dokunduysa veya dokunacaksa ne mutlu bana :)

Dün bende aksarayda idim. Bende gördüm o arkadaşları yolun kenarında yapıyorlar ve kuyruk var:))))

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmleri söktürmüyolarmı yol ortasında cazur cuzur ozmn çok içime batıo :D

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürümden kazanıyorlar işte:D Aslında gerçekden 200-300 ytl çok fazla işi bilen biri 5 camı 30 dk'da düzgün bir şekilde filmler.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
abi bide Kayseri civarsında dolaşsan çok iyi olur bende düşünüyorum film olayını ama burada rakamlarla arka camları orjinal renkli jip alınır yahuu...