Calibra Yeniden Doğuyor...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kocaman bir Maşallah!

Yapılan iş sanki kendi aracıma yapılıyormuş gibi sevindim ki bende aynı şekilde ilgileniyorum :)

İstanbula yolun düşerse görüşelim ;)

Sağol Suat, bizim arabalar baya şanslı :) Yolum düşerse haberleşir fikir çalarız birbirimizden ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir postada 24 Sayfa okudum rekor bende yihu :D 8. sayfada forum çöktü bir gerildim 30snliğine :D
Stoplar ne oldu şef, sıkılıp orijinal stopları taktınızmı içime dert oldu sabahın bu saatinde :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir postada 24 Sayfa okudum rekor bende yihu :D 8. sayfada forum çöktü bir gerildim 30snliğine :D
Stoplar ne oldu şef, sıkılıp orijinal stopları taktınızmı içime dert oldu sabahın bu saatinde :D

Ahahaha yok daha sıkılmadım devam :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

Rekor bana geçti. :)

Macera yaz tatilinde başladığı için araya gitmiş. Yeni gördüm. 24 sayfa dolu dolu okudum, inceledim.

Diyecek bir şey yok! İlk sayfalarda "Aha da gitti gül gibi araba..." dedim. :)

Sonra baktım yavaş yavaş toplanıyor, olacak galiba dedim. :)

Klimaya ben de üzüldüm ama ön konsolun yeni şekli klimanın yokluğunu hissettirmemiş.

Eee bu kadar okudum bir eleştiri de ben getireyim. Klimayı, stopları, farları, boya rengini falan bilmem de testereyi alıp tavana bir dikdörtgen açsaydınız güzel olurdu. :) Üstaçar (sunroof) harika olurdu bu araca...

Elinize, kolunuza sağlık! Zaman, bilgi, birikim, para, emek, zevk, karar, azim her şey var konunun içinde... Çok güzel olmuş. İnsan satmaya kalkmaz ya, diyelim ki satacak, paha biçilmez!

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Rekor bana geçti. :)

Macera yaz tatilinde başladığı için araya gitmiş. Yeni gördüm. 24 sayfa dolu dolu okudum, inceledim.

Diyecek bir şey yok! İlk sayfalarda "Aha da gitti gül gibi araba..." dedim. :)

Sonra baktım yavaş yavaş toplanıyor, olacak galiba dedim. :)

Klimaya ben de üzüldüm ama ön konsolun yeni şekli klimanın yokluğunu hissettirmemiş.

Eee bu kadar okudum bir eleştiri de ben getireyim. Klimayı, stopları, farları, boya rengini falan bilmem de testereyi alıp tavana bir dikdörtgen açsaydınız güzel olurdu. :) Üstaçar (sunroof) harika olurdu bu araca...

Elinize, kolunuza sağlık! Zaman, bilgi, birikim, para, emek, zevk, karar, azim her şey var konunun içinde... Çok güzel olmuş. İnsan satmaya kalkmaz ya, diyelim ki satacak, paha biçilmez!

Teşekkürler, para oldukça bişeyler yapılabilir :D henüz bitmiş değiş ;)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hocam cidden helal olsun araba resmen el yapımı olmus. :D Ayrıca gereken yapılmış ama bir eleştiride bulunayim arka stoplar olmamış orjinale dönülse daha hoş olur gibi...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hocam cidden helal olsun araba resmen el yapımı olmus. :D Ayrıca gereken yapılmış ama bir eleştiride bulunayim arka stoplar olmamış orjinale dönülse daha hoş olur gibi...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler.. orjinale dönücez biraz daha böyle :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah param olsa 10.000$ verip forumdan berat abinin arabayı alırdım, para olur araba bulamazsın, kupon araba bulursun para olmaz ahahaha mafettiniz beni mafettiniz :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
"Benim Kudretimin Ulaştığı Yerlere, Sizin Hayalleriniz Bile Ulaşamaz." FATİH SULTAN MEHMET

İmza da bu başlığın altında çok manidar olmuş hani... :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğinize değmiş şimdi keyif sürme zamanı maşallah güle güle kullanın.