Calibra Yeniden Doğuyor...

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
APP dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı trafik ekipleri seyahatinizi kabusa çevirebilir zira yönetmeliklere aykırı.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi konuyu yeni görüp tamamını okudum hayran kalmamak elde değil helal. diyecek bişe bulamadım

Teşekkürler :)

canavar olmuş maşallah :)

Teşekkürler :)

APP dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı trafik ekipleri seyahatinizi kabusa çevirebilir zira yönetmeliklere aykırı.

Evet orası öyle, normal plakalar bagajda oldukça pek sorun etmiyorlar ama risk her zaman var.

İzmire gelsem 1 tur binme şansım olur mu acaba?

Astrayı rehin alıp, izin verebilirim bi tur :D

Alicilik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla helal olsun bu imkanar çerçevesinde bu kadar iş.

Komşu olsak dükkan açardım :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya çok iyi olmuş da jant sözümüz vardı ne haber jantlardan?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hacı calibra nın 0.26 tempra nın 0.28 ;) bu tarihe kadar fiatın hangi arabası hangi opeli geçmiş :cool: velhasıl bursa tofaş-fiat cenneti olduğu için geçen gün 2.0 motor tipo (arka frenler de diskli ve klimalı idi) ve tempranın biraz daha büyüğü croma gördüm.. 1. nesillerinden ama ve bu aracın tasarımcısı GM nin de tasarımcısı olan Giugiaro..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı calibra nın 0.26 tempra nın 0.28 ;) bu tarihe kadar fiatın hangi arabası hangi opeli geçmiş :cool: velhasıl bursa tofaş-fiat cenneti olduğu için geçen gün 2.0 motor tipo (arka frenler de diskli ve klimalı idi) ve tempranın biraz daha büyüğü croma gördüm.. 1. nesillerinden ama ve bu aracın tasarımcısı GM nin de tasarımcısı olan Giugiaro..

biliyorum biliyorum, memlekette sürtünme katsayısı olarak tempra baştacıdır ya, halkımızca çok sevildi, ondan 1-2 dedim :) AlfaRomeo 156 nın tasarımı da Giugiaro ya ait, isim çok sempatik :)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Helal Olsun!

Peşpeşe 22 sayfa okuduğum hiçbir konu hatırlamıyorum gerçekten süper bir iş olmuş.
Yoruma gelince ben sonuna kadar orijinalden yanayım ama size diyecek hiçbir sözüm yok. Maddi manevi bu kadar sıkıntısını çektikten sonra her karar sizindir bence helal olsun...