Calibra Yeniden Doğuyor...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün aracımı ufak ufak toparlamaya başladım..

yy7f.jpg

k8rh.jpg

c01a.jpg

xsi1.jpg

lbfw.jpg

s4d3.jpg

wvtk.jpg

x6ca.jpg

qh6b.jpg

ckga.jpg

dzji.jpg

qe11.jpg

ik4s.jpg

3l45.jpg

c7wu.jpg

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık.Farlar ve stoplar tam modifiyelik ürünler.Farların merceği seni çok tatmin etmeyecektir.İmkanın var ise iyice toplamadan bi-xenon mercek takmalısın tavsiye ederim.Orjinaller duruyordur sanırım.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan dolayı bu parçalara güzelleştirme şart.İyi bir çalışma ile basitlikten rahatca çıkar ve tek olur.

Opel amblemi kırmızı yapılabilir mi?Yakışır diye düşünüyorum.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık.Farlar ve stoplar tam modifiyelik ürünler.Farların merceği seni çok tatmin etmeyecektir.İmkanın var ise iyice toplamadan bi-xenon mercek takmalısın tavsiye ederim.Orjinaller duruyordur sanırım.

Orjinallerin yansitıcıları bozulmuştu, bir kaç revizyon çalışması yapsamda tatmin edici olmadı. farlarımı projeye başlamadan önce 2-3 ay kullandım. Eskilere göre aydınlatması çok çok iyi. sırf bu yüzden elimeki xenonları takmaktan vazgeçtim. Orjinal hali ile tatminkar. Aynı markanın Tigra için olan farlarını kullanmıştım tam bir yıkımdı. ama bunlardan memnunum. Orjinalleri çöpe attım bu arada.

kızmayın banada ne farlar ne stoplar çok basit kalmış o kupon arabaya...

Niye kızayım arkadaşım :). Eleştriye ve fikirlere açığım ama bu tamamen zevk meselesi .. Farlarımı çok seviyorum gece görüntüsü mükemmel. Bence duruşuda orjinalinden güzel. Stopların orjinali duruyor. Bunların görüntüsü de hoşuma gittiği için aldım. karanlıkta görüntüsü çok iyi. Sıkılırsam orjinalini takarım.

Bundan dolayı bu parçalara güzelleştirme şart.İyi bir çalışma ile basitlikten rahatca çıkar ve tek olur.

Opel amblemi kırmızı yapılabilir mi?Yakışır diye düşünüyorum.

Opel amblemilinin rengini değişirmek malesef mümkün değil. abmlemin üzeri slikonel bi madde ile doldurulmuş, elle çizmek grekir oda kötü olur. ilerleyen zamanda farkli bi amblem bakabilirim ama.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amblemde çıkma bulup iç kısımları kazınarak renk değişimi yapılabilir diye düşünüyorum.Dıştan yapılabilecek hiç bir şey zaten yok.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence araba toplandığı zaman direk kaliteli bi new car kokusu alınıp ücra bir köşeye konulmalı binenlere kanka 0 bu diye çok güzel yutturulur :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakikaten herşey çok güzel gidiyo iyi işçilik var tebrikler ALLAH kazasız belasız bitirmeyi nasip etsin.bu arada farların çok hoşuma gitti karanlıkta harika duruyo...:rakir:

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka stoplar orjinali bir başka duruyor hatta Calibra'da en sevdiğim yeri diye bilirim o stoplar aracın biraz büyüsünü bozmuş.
Ön farlar gayet iyi.
Kolay Gelsin.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stoplar asiilik ve çekicilik katıyor Hasan abi bencede orjinalleri kullanın..ama farlar güzel :)