C4 e takmış durumdayım...

erman54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay önce c4 le kafa kafaya gırdık full otomatık 2008 benım sol taraf kayboldu C4 sanzımana kadar patladı 6 tane hava yastıgı actı bı abımde vardı özellik kullanım acısından guzel bı arac yakıt mukkemmel ben sürüş ve kullanımından pek haz almadım cok tuhaf geldi alacaksanız otomatıgını tavsıye ederım sag ve sol köşe direkleri görüş mesafesini kısıtlıyor 1,6 dizel 110 ps 1 depoyla yanlış hatırlamıyosam 1100 km gıbı bısey yapmıstık

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4lerin amortisörleri biraz sıkıntılı pek konfor vermiyor kabin içindeki yolcuya ayrıca konsolda kullanılan malzemede pek iyi değil gibi geldi bana ama belki makyajlı kasada değişmiştir tam bi bilgim yok bu konuda.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygılar Sinan abim :D Nasılsın iyi misin ??? Uzun zamandır görüşemiyoruz hemen de fikirlerni değiştirmişsin hiç yakıştı mı şimdi sana :) :) bıraılır mı abim şimdi Vectra... Yakıt olarak da Lpg kullandığın için benim kadar benzin parası vermisyorsndur o yüzden de gerek yok diyorum ben

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar... Genel olarak yorumlardan aracın iyi olduğu hissine kapılıyorum.. Gerçektende araç çok güzel (muadillerine göre) yakıt tasarrufuda ortada.. Zaten 1.6 SX SP dizel olanlarından alıcam diğerleri 90hp iken bu serisi 110hp... Bakalım kısmet olur denk gelirse malesef aranızdan ayrılabilirim ama yoğun bi çaba sarfetmeyeceğimide söyleyebilirim :)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kere kullanma fırsatım oldu kötü bir araba değil ancak vectrab den sonra o araba oyuncak gibi(bence).Ön panel iğrenç dijital hız göstergesi 6 şar 7 şer atlıyor.Direksiyonun sadece simidi dönüyor göbek sabit.Ben alışamadım ve hiç sevmedim.Ayrıca gürültülü çalışan süspansiyonu var ve içeride gürültü çok fazla.Malzeme kalitesi hoşuma gitmedi.Arabanın değişik bir görüş açısı var sütunlar rahatsızlık verebiliyor.Bunun dışında kendi sınıfında; genişliği, yol tutuşu, yakıt tasarrufu ve göze hitap eden dış görünüşü ile ön plana çıkan bir araç...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kere kullanma fırsatım oldu kötü bir araba değil ancak vectrab den sonra o araba oyuncak gibi(bence).Ön panel iğrenç dijital hız göstergesi 6 şar 7 şer atlıyor.Direksiyonun sadece simidi dönüyor göbek sabit.Ben alışamadım ve hiç sevmedim.Ayrıca gürültülü çalışan süspansiyonu var ve içeride gürültü çok fazla.Malzeme kalitesi hoşuma gitmedi.Arabanın değişik bir görüş açısı var sütunlar rahatsızlık verebiliyor.Bunun dışında kendi sınıfında; genişliği, yol tutuşu, yakıt tasarrufu ve göze hitap eden dış görünüşü ile ön plana çıkan bir araç...

katılıyorum. ben arka koltukta kısa mesafede rahatsız oldum yol sesinden uzun yolda bitirir o ses adamı mahveder. bide direksiyon göbeğinin dönmemesini ben de sevmedim.

bırakma vectranı bence :)

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş geç arakadaşim tr ilk geldinde vtr aldima o kadar pişman oldum ki satana kadar göbem çatladi ya yok parasina verdim gitti alman yada japon şaşma bence fransiz lar ögrenemedi daha bu işi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akrabamda 1.6 110 bg dizel var,haftasonları genellıkle kullanıyorum araç triptonıc vites düz e aldıgım zaman benzınlı arabadan çok çok çok iyi uzuyor.bir depoyla tam 1000-1100 km yapıyor ve kendısı işi gereği çok koşturuyor (istanbulun tam göbeğinde dur kalk trafikte) sonuç olarak Şiddetle tavsiye ederim:D

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda VTS modeli vardı..O bile bence hiç başarılı değil idi.Zaten kullandıktan birkaç ay sonra sattı. Direksiyon hiç ergonomik değil..Alışması zor..Eli bile sıkışıyor isnanın bazen :) malzeme kalitesi kaliteli değil idi...Ben olsam Vectradan sonra almazdım.