C`mon 1.3 Cdti Yardim!!

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, bu sabah arabamla belli bir mesafe gitdikten sonra. 2.000 devir yukarisindan (turbo devreye girdikten) sonra , ses de bir degisiklik oluyor.Sanki turbo fazlaca ve sesli ufluyor gibime geldi.

Aracim garantide kapsaminda, basina boyle birsey gelen dizel kullanilcilari varmi?Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleme:

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o tarz bişey yokuş çıkarken var eğer yüksek vviteste arabayı biraz boğarsam uğultu geliyor arabadan. sanki basınçlı hava kaçıyor gibi.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o tarz bişey yokuş çıkarken var eğer yüksek vviteste arabayı biraz boğarsam uğultu geliyor arabadan. sanki basınçlı hava kaçıyor gibi.
evet ayni ses bendede yapmaya basladi, ilk baslarda yokdu birsey bu aralar cok artdi, belkide soguk havalardandir.Bu hafta icinde servise ugrarim artik.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbo ıslığı olmasın duyduğunuz ses.tsi golflerde de böle hafiften bi ıslık sesi duyuorum...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantiyi boşverirsen çok rahat çuf çuf olur ortalığı inletir:).burak, ben çok fazla turbolu araç kullanmadım açıkçası bu düzenli olarak kullanacağım ikinci turbolu araç.en azından ben o sesi derinden gelen bi ıslığa benzetiyordum kullanırken.bunda da aynı benzetmeyi yapabilirim...