buzlanmanın azizliğine uğradım :(

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Benzer bir kazayı ben yaptım incekte dün. Kaldırıma çarptım. İlk harekette ufak tefek tıkırtılar oldu. İyice inceleyince tekerleğin biraz geriye kaymış olduğunu düşündüm. Çekiciyle servise gönderdim. Tabla kaymış, başka değişecek parçalarda var anlaşılan. Eksper bekliyoruz şimdi.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsunn

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bikere virajı dönerken araba kaydı ve sağa sağa dönmesi gerekirken dümdüz gitmeye başladı (1.vitesle dönülmesi gereken yere 3.vitesten 2 ye çekerek girdim ve yerler ıslaktı)ve kaldırıma çıktım.. araba kaldırım taşını eğdi (toprağa çakılı olan) ön sol lastik taşı eğip geçti ve araba o şekilde durdu.. dana gibi girdim yani kaldırıma ve kesin ön takım gitti dedim arabayı ittik çıkardık falan baktım hiç bişey yok.. sevindim tabi.. ustaya gösterdim hemen sadece egzoz borosunun motorun hemen alt kısmındaki bi kısmı var orayı biraz ezmiş o kadar.. yani şanslıydım demekki ben ama inanın bayağ sert çıktım kaldırıma.. geçmiş olsun..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Benzer bir kazayı ben yaptım incekte dün. Kaldırıma çarptım. İlk harekette ufak tefek tıkırtılar oldu. İyice inceleyince tekerleğin biraz geriye kaymış olduğunu düşündüm. Çekiciyle servise gönderdim. Tabla kaymış, başka değişecek parçalarda var anlaşılan. Eksper bekliyoruz şimdi.

çekici cagırmakla bence enıyısını yapmıssın... gecenın bı körü oldugundan ben bısı olmamıs zannettım... bakalım sımdı masraf buyuk olursa kasko oder mı bılmıyorum... benım bı arkadasa odemişlerdi tutanak olmadıgı halde ama 1ay karar cıkmasını bekledı... araba da 1ay servıste kalmıstı, gercı onun ön komple dagılmıstı... zaten masraf buyuk olur da kasko arıza cıkarırsa bıdaha yaptırmam kasko... 3-4 yıldır dunyanın parasını yatırdık...

Son düzenleme:

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekici cagırmakla bence enıyısını yapmıssın... gecenın bı körü oldugundan ben bısı olmamıs zannettım... bakalım sımdı masraf buyuk olursa kasko oder mı bılmıyorum... benım bı arkadas odetmıstı tutanak olmadıgı halde ama 1ay karar cıkmasını bekledı... araba da 1ay servıste kalmıstı, gercı onun ön komple dagılmıstı... zaten masraf buyuk olur da kasko arıza cıkarırsa bıdaha yaptırmam kasko... 3-4 yıldır dunyanın parasını baydık...

Beyan ile onarım diye bir uygulama var. Sen servise götür arabayı anlat durumu. Bir form verecekler birde dilekçe isteyecekler. Sonra kasko ödüyor. Bizim şirket aracını bir defa böyle tamir ettirdik. Kaza tutanağı falan olmadan.