bursadan katılanlar...

senyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sefer sizlerle gerçekten tanışmak isterim . eğer aklınızda tam tarih varsa yazarsanız sevinirim gemlikten gelicem ona göre tam tarih ve mekanı belirtirseniz ona göre kendimi ayarlarım...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar bu sefer sizlerle gerçekten tanışmak isterim . eğer aklınızda tam tarih varsa yazarsanız sevinirim gemlikten gelicem ona göre tam tarih ve mekanı belirtirseniz ona göre kendimi ayarlarım...
kenan abı hosgeldın karara varalım bıraz bızım toplanma buluşma agir işliyo haber verırız sana kenan abı ;)

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam o zaman arkadaşlar pazar akşam üstü saat 17:00 de kültürpark metro istasyonunun karşisindaki shell benzin istasyonunda buluşuyoruz nereye gidip ne yapcağimiza orada karar veririz.

güncel liste:

1.berker
2.ahmet

Son düzenleme:

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar ne diyorsunuz benim fikrime? ortam müsait pazar kimse de olmaz istediğimiz kadar takılırız

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi gecesi bende katılmıştım abi ertesi gün bende gelemedim :( az olsa bi muhabbet fırsatı bulmuştum sizlerle cumartesi gece gerçi pek fazla kimse hatırlamaz olsun sorun değil..

Kısmetse fuara ve daha önceki buluşmaya gelicem. Hayırlı akşamlar..

Güncel Liste:

Berker
Emre (emre16)

Emre haklısın kardesim, seni yazmayi unutmusum, senle organizasyon onceside pm le görüşmüştük, kusura bakma, bu sefer buluşmada daha uzun oturur sohbet ederiz.