bursadan katılanlar...

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam beyler nasılsınız?

Burak radyatörün hortumu patlamış kanka Sordum parçacıda 120 ytl :)
İsmail agam saolsun halletti birde 3 litre antifiriz koydu 35 ytl

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
selam beyler nasılsınız?

Burak radyatörün hortumu patlamış kanka Sordum parçacıda 120 ytl :)
İsmail agam saolsun halletti birde 3 litre antifiriz koydu 35 ytl
ya kardesım arabadan ınınce farkettım duman tutuyodu allahtan radyotor degılmıs sevındım ya sımdı hallettın varbı sansızlık uzerımızde
bende bugun sanayıye gıttım lpg ayarına soktum fazla yakma olayını ayar yaptılar arabda arıza tespıt cıhazında hava sonsuru saglam cıkıyo arıza ısıgı yanmıyo bıse yok dedıler oarada lastıklerın hava nıtro bastırttım tamamlattırdıım eksıkmıs tolga abının yanına ugradımm baya bereber ugrastık benım arabayla :D

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapısmak vabbında 00 sonra merkezı yerler dragg cevrı yolları herturlu km sonlarsin ama bır anlık adrenılın ölume davetıye pıst olsa ne guzel olur trafıge kapalı alan olsa stres atmaya bırebır guzel olur ;)
eskıden bundan 4,5 evvel mudanya gecıtt yolunu balıkesır ızmır otobanına baglayan bolumde yoll daha acılmamıstı pazar gunlerı bursada nekadar modıfıyelı arac varsa oraya gelırdı kalkıs drang yarısları olurdu eygıdı gunler eyy
şimdi ise aynen paket ediyor polisler en son yapılacak olan dragta birsürü araba geldi falan filan jandarma geldi kaldırmadı herkes geldiği gibi gitti :banned:

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar her tarafta polis jandarma bilimum emniyet güçleri ceza kesmek için bahane arıyor malum yıl bitiyor ceza limitlerini doldurmaları lazım özellikle görükle girişi . pazar günü durduk yere çevirdi camda film var dedi eyvallah dedik yaz cezanı ama sinirime dokunan o sırada birsürü camında film olan arabayı geçirdi yaklaşık 20 tane gördüm. sorduğumda sen ne biliyorsun akşama kadar tutarım seni burda vs. vs. tartışma :) neyse kazasız belasız yedik cezamızı diyeceğim odur ki dikkatli olun ceza yiyebilirsiniz:)

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdayım mesut :) s.a millet arabayı satmaya karar werdim çünki önümüzdeki 1 ay içinde bana 1000ytl masrafı olcak nerdeyse :)
Liste şöyle:

varta 74amper akü 160ytl
plaka değişiyor 200ytl (16GK--- OLACAK )
muayene ---
kışlık bakım 200ytl fln
bağışlarınızı bekliyorum :)

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi saol çok ii sin :) ya o değilde plakaları ben yapıştırmıştım nasıl sökcem onları???

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aßi Kriz Senidemi Vurdu yha 1000 YTL Masraf Çıkıcak diye arabayımı satıcan ßizimkide ßu ay neredeyse 1000 YTL yedi vergileri felan duruodu onları yatırdık ßide ßlmediimiz ßi ceza çıktı ocak ayında yenmiş ceza :D ßilgisyar daha yeni giriolar saçmalığa ßakın :D ßide tebliğ edilmiş görünüo ama tebliğ fln edildiği yok :D

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakaları çıkardım:) biraz uğraştırdı ama çıktı sonunda..