Bursada modladik elimizden geldigince opel corsa c karşinizda

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga askerlık cok onemlı bea kılıcdaroglu demıskı unı okuyanlara yazın askerlık yaptrıcam demıs....ozaman gelıyor kılıcdar kılıcdaroglu :D:D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
sade ve özgün olmuş, apaçiliğe kaçmamış, elinize sağlık. güzellikte rengin de etkisi var gibi sankim:D

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben agutstos da 15 ay gider artık yapıcak bişey yok:) ha biri düşürürse 12 aya fln göbek atarım artık :)

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arac 2006 ya ozel uretılen nar kırmızı...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
askerlık yapcagınız kardesım bız 15 ay yaptık :D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde araç nar kırmızısı.. bende hep siyah taban angel takmak istemişimdir.. gerçekten süper durmuş, logo kaplaması da çok iyi, yani araç önden 10 numara olmuş bence

bi de gsi ızgara demişsin, fotolarda göremedim ama o da çok yakışıyo

jantın rengine takılmadım ama küçük geldi gözüme.. kişisel zevk olarak body kit ve ledli stoplar pek hoşuma gitmese de siz beğendiyseniz sorun yok.. hem nar kırmızısı hem dizel hem modlu :D daha ne olsun

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benimde araç nar kırmızısı.. bende hep siyah taban angel takmak istemişimdir.. gerçekten süper durmuş, logo kaplaması da çok iyi, yani araç önden 10 numara olmuş bence

bi de gsi ızgara demişsin, fotolarda göremedim ama o da çok yakışıyo

jantın rengine takılmadım ama küçük geldi gözüme.. kişisel zevk olarak body kit ve ledli stoplar pek hoşuma gitmese de siz beğendiyseniz sorun yok.. hem nar kırmızısı hem dizel hem modlu :D daha ne olsun
daha bıtmedı araç gsi ızgaralar takılcak arac suan corluda apartopar oldu mayıs ıkıncı haftası ele alcam corsayı ön tampon sokulcek gsı ızgara ıcın stoplara da sefaf sıyah folyo cekılcek ön panjur ırmsher yapıcaz lastıkler 185,60,15 den 195,50 15 ebadı olcak daha ış cok :D