Bunun adı Şerefsizlik !!!

fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım...yapacak bişi yok.en garanti otopark yada en yakın resmi kurumların civarına bırakmak ...belki evine biraz uzak olabilir ama aklın aracında kalmaz

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın içinde saldırgan bi köpek ii gider böyle durumlarda :D
Güldüğüme bakmayın geçmiş olsun üzüldüm adınıza alarm tam olarak önlem olmasada büyük ölçüde engeller böyle durumları tekrar yaşamanızı..

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip olaylar hala devam ediyormu ya.. geçmiş olsun dostum allah başka dert vermesin boşver.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip olaylar hala devam ediyormu ya.. geçmiş olsun dostum allah başka dert vermesin boşver.

bu işde çok iyi para var öyle deme bir polis arkadaşım demişdi öyle teyp hırıszı deme yeri geliyormuş bir gecede 5-6 bin tl lik mal kaldırıyorlarmış.. bazıları zaten çok profesyönelmiş adam arabayı genelde nereye koyar nereye park eder koyduğu yer en sakin olduğu vakitler ne zaman o istikametten polis hangi aralıklarla geçer arabada alarm varmı adamlar bunların bütün fizipilitesini yapıp arabaya en doğru vakitte dalıyorlarmış..

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahalleye girdiğimde asla müziğin sesini açmam eminim plakayı not edenler vardır

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm hiç bir şeyin çözümü değil 4 bin tl lik tesisatı gören hırsız herekete si biri geliyor diyene kadar o alarm ötsede arabadan çıkmaz uğraşır alabiliceği her şeyi alır yani alarm çalıpda korkup kaçmaz çoğu hırsız birilerini görene kadar devam ederler amcamın yıllar önce bmw ye girmişlerdi o zaman alpin teyp almışdı bmw ye alarm çalmasına rağmen hatta millet camdan bağırmış lan durun diye adamlar iplememiş arabayla uğraşmaya devam etmişler kapıcılar apartmanlardan elleinde sopalarla çıkınca arabalarına atlayıp gitmişler yani o kadar artık yüzsüzler alarm bir şey ifade etmiyor sağlam tesisat görürlerse bırakmıyorlar..

Arkadaşım alarm birşey ifade eder yada etmez.Sonuçta o tedbiri almak zorundasın.Hiç bir şey olmasa o alarm avaz avaz bağırırken birinin araban girdiğini anlarsın.Müdahele etme şansın olur.Benim arabamı da patlattılar alarmın sesine kalkınca yukarıdan aşşağı bir şarjör mermiyi de saydırınca alarm en güzel çare oldu.Alarm çalmasa nereden bilecektim arabama dokunulduğunu?Bırakın bu yaptım oldu işlerini ya.

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

tedbir almakta fayda var. aracınız da tesisat olsun olmasın alarm şart büyük şehirlerde. ayrıca araçta kasko yok mu veya kasko varda 4000 tl gibi büyük bir meblaya alınan tesisatı nasıl olurda işletmemek gibi bir hata yaptınız. bence siz hırsızlara davetiyeyi çıkarmışsınız. bende de tesiat var kaskoda sayılı alarm da var. buyursunlar gelsinler.