Bunu Biliyormuydunuz ???

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bildiklerimi kısaca anlatiim isterseniz =))
arabanın kapısını açtık kontağı taktık ama cevirmioruz kapıda açık kalıo silecek ve sinyal kolunu kendinize çektiğinizde karşınıza çıkan menü den follow me otomatik kapı kilitleme emlyet kemeri uyarısı hız limiti koyma gibi seçenekler çıkıyor.... birde anahtardan açma tuşuna basılı tuttuğunuzda camlar açılıp kapatmaya basılı tuttuğunuzda kapanır.. bir diğeri motor sıcaklığı vs için araç çalışır durumdayken km sıfırlama tuşuna 4 sefer ard arda basıyoruz 4. de 30 sn kadar basılı tutuyoruz sonra teker teker ilerliyoruz menüde... follow me özelliği için kumandadan 2 sefer kapı açma tuşuna basarsanız farlar yanar yada araçtan inerken selektör yaptığınızda aynı şekilde... sinal kolundan da sağ veya sol park ları açık bırakabilirsiniz...

dediğin özelliklerden sadece follow me home çalışıyor.. ayrıca anatarı kapı kilitine takıp sağa çevirince tüm camları kapatması gerekirken bu da çalışmıyor.. ve diğer özelliklerine de ulaşamadım..:( ya da merivalarda yok mu acaba..:confused:
ayrıca ustaya gittiğimde aracın ciddi bir proğramlamaya ihtiyacı olduğundan bahsetmişti..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vitesi geriye taktıktan sonra teyp açma tuşuna 7 dakka basılı tutuyoruz,ondan sonra CD butonuna 5.5 kere bastıktan sonra gelen ekranda 102 kere ilerleyince aracın hangi VTECleri,Type-R ları (FD2 , Ep3 vs. ) geçebileceği yazıyor... :p

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vitesi geriye taktıktan sonra teyp açma tuşuna 7 dakka basılı tutuyoruz,ondan sonra CD butonuna 5.5 kere bastıktan sonra gelen ekranda 102 kere ilerleyince aracın hangi VTECleri,Type-R ları (FD2 , Ep3 vs. ) geçebileceği yazıyor... :p
akşam deneyelim hemen :kop:

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalarda turbo tuşuda varmıs henuz bulamadım arstırıyom :)