Bunu Biliyormuydunuz ???

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 modellerin hepsi corsa D aracinizda hararet yapmadan once kirmizi bir isik gosterge tablosunda sizi uyarir. ayrica gunluk kilometre sifirlama tusuna kisa araliklarla 4 sefer basarsaniz (4. basista elinizi cekmeden 20 saniye beklemeniz gerekecek) aracinizin gunluk kilometre sayacinda cesitli verilere (dijital arac hizi, dijital takometre, aku voltaji, motor suyu sicakligi) ulasabilirsiniz

soru- hararet yapmadan ne kadar sure once yanar bu ışık. yandıgında geç kalmış olma korkusu var biraz :D

cevap- gec kalmayacagin kadar erken yanar emin olabilirsin :kop:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Yazın bizim arkadaşın 2005 astra h'sinde de yandı. hemen rolantiye aldık. bir süre sonra da stop ettik. merak etmeyin ışık yanınca gerekeni yaparsanız bir şey olmaz

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
hararet göstergesi olmayan araçlarda vardır.

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende internet te gezerken bu konu dikkatimi cekti bende sizinle paylaşmak istedim :D soru cevap bile cok hoşuma gitti onu bile yazdim buraya :D

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
sadece corsa d tek kapılarda var... dijital hız göstergesi motora giren hava fln bayaa bi bilgi var

ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geçen gün bir özellik keşfettim arabayı stop ettikten sonra sinyal kolunu ne tarafa çekersen o tarafın park lambaları yanıyor arabayı alalı 1 yıl oldu yeni keşfettim :)

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
indikten sonrada anahtarı çekip selektör yapınca yada uzunları yakar gibi yapınca belli bi saniye açık kalıyor farlar eve kadar takip et modu :D

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp'te Setting tuşuna 10 sn bastıktan sonra BC ye basarsanız sürekli enjektör değerleri,Narrowband değeri,motor sıcaklıgı,su sıcaklıgı,dijital hız göstergesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yalnızca Board Computer olan araçlarda çalışıyor.

BC olmayan , 2 satır ekran olanlarda ise aynı şekilde idi sanırım,10 saniye sonra FM tusuna basıyorsunuz yanılmıyor isem..

Volkan'ın bahsettiği takometre'deki kilometre sıfırlama tuşu olayında 3.seçenek Hız ve Devir bilgilerini gösteriyor..Orada aynı zamanda motor sıcaklıgı ve narrowband değerleri de var.

Hararet olayından pek emin değilim, 113 derecede ışık falan yakmadı bende :p normal mi ki 113 derece?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dedıgınızı yapamadım ya olmadı bende corsa d