Bulgaristan gocmenlerinin bulusma yeri...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm dir birsen abi ben bizimkilere sorarim kesin biliyodur benim dedem 30 seneden fazla calismis orda.... kel aliler tmmdir :) hadi bakalim kal saglicakla abi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sofyadayim bende yeniyim ama elimden gelen yardimi sonuna kadar yaparim o nasil soz... pm olarak nasil atiliyo bilmiyorum ali abi kesinlesince haber verirsin murat derken hangi murat formdami?

yok. bu sen Murat :) virgül koymayı unutmuşum... kesinleşince haberleşiriz... özel mesaj olarak numaranı da atabilirsin... ama ben haber veririm sana yılbaşına kadar almayı düşünüyoruz arkadaşıma arabayı da...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok. bu sen Murat :) virgül koymayı unutmuşum... kesinleşince haberleşiriz... özel mesaj olarak numaranı da atabilirsin... ama ben haber veririm sana yılbaşına kadar almayı düşünüyoruz arkadaşıma arabayı da...

haaa anladim abi :)... rezil olduk hehehe... tmm ozamn ali abi haberini bekliyorum ben 20 sine kadar burdayim buyuk ihtimal... haberlesiriz:)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam murat 20 sine kadar alırsak arabayı haberleşiriz bu siteden kopma :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:).

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat biz arabayı aldık pazartesi günü yani 13. de yani sofya da olacağız tlf numaranı yazman mümkün mü orda görüşmemiz mümkün mü birde bulgarca bilen birini bulmamız mümkün mü? plaka almak için lazım olacak? senden acilen haber bekliyorum benim numaram 089 686 72 48 ...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah be abi ben yarin sabah tr ye gidicemki dun belli oldu yilbasi tatilini erkene aldilar simdi haber vericektim megerse siz gelicekmissiniz... benim bi arkadasim var bakalim o bisiler yapabilicekmi bulgarca biliyo bi ararim onu ben bugun icinde tekrar yazarim...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali abi cocugu aradim telefonu kapali... cocuk son sinifta ondan bulgarcasi iyi onun yardimi dokunucakti zaten ben hazirliktayim bulgarcam iyi degil... araba konusundada onu ariycaktim zaten kusura bakma abi cocukta tigra var 1.4 oda opelci hatta istersen numarani ona sms atiyim bi faydasi olurmu

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat gene ulaşırsan bi bak yada cocuğa durumu izah et senin arkadaşın olduğumu söle bize dönerse konusurum ben olurmu sağolasın teşekkür ederim yinede...