Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

Kemal_Kes link' Alıntı:
1.6 115 hp edition almazdım heralde. Şehir içinde yokuşlarda kamlumbağaya binmiş gibi hissediyorum kendimi. Renault marka araçların ışıklarda arkasından bakmak koyuyor agaaa :)

Size sprintbooster tavsiye ederim.

Astradan sonra da en beğendiğim araç siyah Honda Civic son çıkan kasadan bir önceki fd6 oluyor sanırım.

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla arkadaşlar 1.6 edition benzinli var bende 2013 ekimde aldım seviyorum arabayı.snra 1.6 136  bg dizel astra çıktı aklım onda kaldı bide yeni kaşkai araştırdım sürdüm kaşkai adtra kadar hoşuma gitmedi ve asta dizeli aldı birini ben birini kardeşim kullanıyo.editionla izmirden adana adana izmir ve izmir antalya antalya izmir yaptım süpr rahat bi yolculuktu.dizelle izmir van yaptım en berbat havada üstelik araba mükemmel gaza dokunman yeterli yokuş mokuş umrunda değil valla uçuyo çok az yakıyo simdi biraz sıkışığım yoksa editonuda bunla değşecektim ama astra dışında araba alacak olursam çok düşünmem araştırmam gerekecek saygılar

vtekince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2009 model dizel titanium x paket hb focus aracımı satıp 4 ay önce benzinli sedan edition aldım. Sattığım aracın üstüne biraz da para ekledim ve çevrem benimle hep dalga geçti. Donanımlı araç satılıp boş paket alınır mı diye. Valla eğer arabadan soğuduysam ve de yüklü masraf çıkardıysa satılır bence. Astrayı bayağı bir süre araştırdım ve de bebeğimiz de olduğu için sedan tercih ettim. Hayalim aslında jettaydı ama wv'nin enteresan satış politikası ve bütçemi aşması sebebiyle vazgeçtim. İyi ki de astra sedan almışım diyebiliyorum çünkü focusu aldığım ilk günden itibaren olan trim sesleri beni çıldırtmıştı. Ama astra o kadar sessiz ki bence verdiğim parayı hakediyor. Eksik gördüğüm şeyleri de kendi çapımda eklettim ve şu an sorunsuzca kullanıyorum. Gönül isterdi ki tabii ki daha iyisi olsun ama bu paraya bence daha iyisi ve konforlusu yok.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vtekince link' Alıntı:
2009 model dizel titanium x paket hb focus aracımı satıp 4 ay önce benzinli sedan edition aldım. Sattığım aracın üstüne biraz da para ekledim ve çevrem benimle hep dalga geçti. Donanımlı araç satılıp boş paket alınır mı diye. Valla eğer arabadan soğuduysam ve de yüklü masraf çıkardıysa satılır bence. Astrayı bayağı bir süre araştırdım ve de bebeğimiz de olduğu için sedan tercih ettim. Hayalim aslında jettaydı ama wv'nin enteresan satış politikası ve bütçemi aşması sebebiyle vazgeçtim. İyi ki de astra sedan almışım diyebiliyorum çünkü focusu aldığım ilk günden itibaren olan trim sesleri beni çıldırtmıştı. Ama astra o kadar sessiz ki bence verdiğim parayı hakediyor. Eksik gördüğüm şeyleri de kendi çapımda eklettim ve şu an sorunsuzca kullanıyorum. Gönül isterdi ki tabii ki daha iyisi olsun ama bu paraya bence daha iyisi ve konforlusu yok.
Anladığım kadarıyla araç içinize sinmiş, iyi günlerde kullanamanızı dilerim.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt][size=10pt]Arkadaşlar forumda biraz eski olanlar, zaman zaman takılanlar,konuları okuyanlar benim aracımı (benzinli olarak) ne kadar sevdiğimi ve memnun olduğumu bilir. Ancak bu memnuniyet ve herkeste aynı olmayabiliyor. Verdiği kararda isabetli olmuş olmak veya yanılmış olmak mümkün olabiliyor. Bu başlığı özellikle aracını sıfır almış veya sıfır almamış bile olsa pek çok araştırma ve mukayesen sonra ASTRA J de karar kılmış ve bir süredir kullandıktan sonra umdukları ve buldukları arasındaki farkın ne olduğunu anlamak için açtım. Yani aracı aldığınız o güne geri dönmek mümkün olsa veya araca verdiğiniz parayı sıfır bir araç alacak şekilde tekrar size şu gün verseler hangi aracı alırdınız. Bunu hem marka hem donanım anlamında soruyorum. Astra alırdım ama şu donanımını alırdım veya Astra mı, asla;şu markanın şu modelini alırdım gibi. Eğer bu başlık ilginizi çekerse bir anket şekline de çevirebiliriz diye düşünüyorum ileride.[/size][/size]
Bu günkü aklım olsaydı ;Yine Astra sports tourer  ama beyaz rengini ve AFL sistemi olanı alırdım.......

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı alış sürecimi ve sonunda fikrimi söylemek istiyorum.ilk etapta ''0'' araç aklımın ucundan bile geçmiyordu,o yüzden 35-40 arası 2. el temiz,düşük km'li ve de en az 2010 model focus almak niyetindeydim.fiyat araştırması yaptığımda aradığım kriterlere uygun bir focus 43-45 arasındaydı.bir gün hanımla birlikte memur mercedesime(clio symbol 011zaa) binmiş giderken radyoda opelin reklamı vardı bunu duyan eşim ''o paraya 2. el alacağımıza gidip bayiden alalım hem de faizsiz kredi kampanyası da var'' dedi ardından bir bakalım dedik ama şunu da söyleyeyim benim aklımda hep ''0 '' alacaksam c-max alırım düşüncesi vardı,gözüm adeta başka araç görmüyordu ama gelgelelim özelliksiz bir c-max bile çekeceğim kredi faiziyle birlikte bana 5-6 bin civarı daha fazla paraya mal olacaktı.neyse gittik opel mutsan'a önce edition 1.6 benzinli modeline baktık 47.300 e bıraktılar,bir düşünelim deyip çıktık.hiç aklımda yokken  ''0'' düşünmeye başlamıştım,aradan 1-2 gün geçti bu sefer eşim hadi bir daha gidip konuşalım dedi ben de sadece konuşmaya gideceğimizi oradan çıktıktan sonra ford bayisine de uğrayıp öyle karar vereceğimizi söyledim ve öylece sözleştik.sonuç ne c-max ne de 1.6 edition , 1.4 turbo sport aldık çıktık kingg
memnumuyum? kesinlikle... diğer sayfalarda bir arkadaşın da dediği gibi sevdiğim aracı alamadım ama aldığım aracı çok ama çok sevdim.elimde bu para olsa dizel-titanyum x c-max alamayacağıma göre yine astra alırdım victoryy

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

se-r-da-r link' Alıntı:
Aracı alış sürecimi ve sonunda fikrimi söylemek istiyorum.ilk etapta ''0'' araç aklımın ucundan bile geçmiyordu,o yüzden 35-40 arası 2. el temiz,düşük km'li ve de en az 2010 model focus almak niyetindeydim.fiyat araştırması yaptığımda aradığım kriterlere uygun bir focus 43-45 arasındaydı.bir gün hanımla birlikte memur mercedesime(clio symbol 011zaa) binmiş giderken radyoda opelin reklamı vardı bunu duyan eşim ''o paraya 2. el alacağımıza gidip bayiden alalım hem de faizsiz kredi kampanyası da var'' dedi ardından bir bakalım dedik ama şunu da söyleyeyim benim aklımda hep ''0 '' alacaksam c-max alırım düşüncesi vardı,gözüm adeta başka araç görmüyordu ama gelgelelim özelliksiz bir c-max bile çekeceğim kredi faiziyle birlikte bana 5-6 bin civarı daha fazla paraya mal olacaktı.neyse gittik opel mutsan'a önce edition 1.6 benzinli modeline baktık 47.300 e bıraktılar,bir düşünelim deyip çıktık.hiç aklımda yokken  ''0'' düşünmeye başlamıştım,aradan 1-2 gün geçti bu sefer eşim hadi bir daha gidip konuşalım dedi ben de sadece konuşmaya gideceğimizi oradan çıktıktan sonra ford bayisine de uğrayıp öyle karar vereceğimizi söyledim ve öylece sözleştik.sonuç ne c-max ne de 1.6 edition , 1.4 turbo sport aldık çıktık kingg
memnumuyum? kesinlikle... diğer sayfalarda bir arkadaşın da dediği gibi sevdiğim aracı alamadım ama aldığım aracı çok ama çok sevdim.elimde bu para olsa dizel-titanyum x c-max alamayacağıma göre yine astra alırdım victoryy
Alım sürecini bu kadar içtenlikle ve detaylı olarak paylaştığınız icin Teşekkürler.  Olay neticede duygusala bağlı olsa da astra size iyi gelecektir zamanla.

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ilk arabam toyota idi çok memnundum. onu sattığımda kesinlikle toyotadan başka araba almam diyordum. gel zaman git zaman toyota corolla yeni kasası dışı güzel ne kadar güzelse içi bir o kadar berbattı. bir gün arkadaşın tavsiyesi ile opel astraya baktık (hiç aklımda olmayan araba) bu arabada dışı kadar içide beni çok etkiledi. gerçekten çok dikkat çekiyor araba. hatta bi kaç kişi uzaktan bakınca insignia mı o dedi. bende teşekkür ettim :)) yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum şimdilik iyiki ki astra almışım diyorum

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle almazdım. Yanlış anlamayın, arabamı çok seviyorum. Yol tutuşuna, iç ve dış görünüşüne, yakıt ve vergi anlamında ekonomik oluşuna, verdiği güven hissine bayılıyorum. Olumsuz düşünme sebeplerimin en başında, özellikle garanti bittikten sonra ortaya çıkan saçma sapan sorunlar geliyor. Bunun yanında sürekli arabanın orasından burasından değişik sesler çıkıyor . Ayrıca opel tr'nin vurdumduymaz tavırları, opel servislerinin kalitesizliği ve aşırı pahalı oluşu da işin tuzu biberi. Tüm bunların olumlu ve olumsuz taraflarını biraraya getirince sanırım olumsuz tarafları daha ağır basıyor. Yine de seviyorum keratayı :)