Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[size=10pt][size=10pt]Arkadaşlar forumda biraz eski olanlar, zaman zaman takılanlar,konuları okuyanlar benim aracımı (benzinli olarak) ne kadar sevdiğimi ve memnun olduğumu bilir. Ancak bu memnuniyet ve herkeste aynı olmayabiliyor. Verdiği kararda isabetli olmuş olmak veya yanılmış olmak mümkün olabiliyor. Bu başlığı özellikle aracını sıfır almış veya sıfır almamış bile olsa pek çok araştırma ve mukayesen sonra ASTRA J de karar kılmış ve bir süredir kullandıktan sonra umdukları ve buldukları arasındaki farkın ne olduğunu anlamak için açtım. Yani aracı aldığınız o güne geri dönmek mümkün olsa veya araca verdiğiniz parayı sıfır bir araç alacak şekilde tekrar size şu gün verseler hangi aracı alırdınız. Bunu hem marka hem donanım anlamında soruyorum. Astra alırdım ama şu donanımını alırdım veya Astra mı, asla;şu markanın şu modelini alırdım gibi. Eğer bu başlık ilginizi çekerse bir anket şekline de çevirebiliriz diye düşünüyorum ileride.[/size][/size]

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt][size=10pt]Arkadaşlar forumda biraz eski olanlar, zaman zaman takılanlar,konuları okuyanlar benim aracımı (benzinli olarak) ne kadar sevdiğimi ve memnun olduğumu bilir. Ancak bu memnuniyet ve herkeste aynı olmayabiliyor. Verdiği kararda isabetli olmuş olmak veya yanılmış olmak mümkün olabiliyor. Bu başlığı özellikle aracını sıfır almış veya sıfır almamış bile olsa pek çok araştırma ve mukayesen sonra ASTRA J de karar kılmış ve bir süredir kullandıktan sonra umdukları ve buldukları arasındaki farkın ne olduğunu anlamak için açtım. Yani aracı aldığınız o güne geri dönmek mümkün olsa veya araca verdiğiniz parayı sıfır bir araç alacak şekilde tekrar size şu gün verseler hangi aracı alırdınız. Bunu hem marka hem donanım anlamında soruyorum. Astra alırdım ama şu donanımını alırdım veya Astra mı, asla;şu markanın şu modelini alırdım gibi. Eğer bu başlık ilginizi çekerse bir anket şekline de çevirebiliriz diye düşünüyorum ileride.[/size][/size]
Hocam öncelikle böyle güzel bir konuyu gündeme getirdiğiniz için teşekkürler. Bugünkü aklım olsa 1.3 CDTI Astra J Beyaz Sport Stil alırdım. :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam öncelikle böyle güzel bir konuyu gündeme getirdiğiniz için teşekkürler. Bugünkü aklım olsa 1.3 CDTI Astra J Beyaz Sport Stil alırdım. :)
Ne demek Mücahit, gerçekten merak ediyorum. Astra kullanıcılarının genelde araçlarından memnun olduğunu düşünsem de zaman zaman gerek bazı sorunlardan veya servislerden şikayetlerini duyuyorum ve merak ediyorum, astra ile devam mı, yoksa gönlünün bir yerinde başka bir araç mı? Ben bu segmentte yolda giderken hiç bir araca dönüp, keşke şu aracı alsaydım şahsen demiyorum ama diyen arkadaşlar mutlaka vardır.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben astra wagon alacaktim.. Ne sacma bir politikadir ki benzinlide sunroof opsiyonu varken dizelde yoktu. Sunroof yuzunden wagondan vazgectim.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle 1.3 cdti ve beyaz renk alırdım hatta sınırları zorlayıp Cosmo paket almaya çalışırdım.Ama tekrar benzinli alacak olsam 1.2 TSİ Golf Comfortline+Sürüş+Işık+Bi-Xenon Paket veya 1.4 FR Leon düşünürdüm.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük konuşmayayım ama astradan başka bir araca binmem. Gücüm astra j ye yetmiyorsa h alırım ama yine de astraya binerim arkadaş.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
Kesinlikle 1.3 cdti ve beyaz renk alırdım hatta sınırları zorlayıp Cosmo paket almaya çalışırdım.Ama tekrar benzinli alacak olsam 1.2 TSİ Golf Comfortline+Sürüş+Işık+Bi-Xenon Paket veya 1.4 FR Leon düşünürdüm.
Bu astradan memnun olmadığınız anlamına geliyor sanırım. Nedenlerini paylaşmak ister misiniz?

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

parasızlıkdan dolayı edition aldım bu günkü aklım olsa gerekirse 2 ay daha bekler sport alırdım ama kısmette bu varmış.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu astradan memnun olmadığınız anlamına geliyor sanırım. Nedenlerini paylaşmak ister misiniz?
Aslında Astradan yana sıkıntım yok ve memnunum ama malesef kasa,yol tutuş gibi özelliklere verdikleri özeni yakıt ve aktarmaya göstermiyorlar.Birde dışardan müdahaleye pek izin vermiyor.2011 makyajsız kasaya orjinal makyajlı kasa led farı takıldı serviste yine arıza veriyor.Ses sitemi yaptırdım sinyal sesleri kilise çanı gibi vuruyor :D Üstüne 20.000 tl verip sırf az yakacak diye aynı kasanın dizeline binmekte mantıklı gelmiyor.Sabırsızlıkla yeni kasayı bekliyorum. ;D

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yine alırdım